FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Yumurta Pişirme Makinesi > Rommelsbacher > Rommelsbacher ER 405/R Yumurta Pişirme Makinesi Fiyatı Rommelsbacher ER 405/R Yumurta Pişirme Makinesi

Rommelsbacher ER 405/R Yumurta Pişirme Makinesi Fiyatı

Yapılan 23452 kullanıcı değerlendirmesine göre

3.9/5

PUAN
78/100

Rommelsbacher ER 405/R Yumurta Pişirme Makinesi fiyatı ve özellikleri hususunda bilgi edinebileceğiniz makalemizde bir de ürünü kullananlar tarafından gönderilen Rommelsbacher ER 405/R Yumurta Pişirme Makinesi yorumları da yer almaktadır. Rommelsbacher ER 405/R Yumurta Pişirme Makinesi satın almayı talep edenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş verilmeden teslimat ve kargo detaylarını, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı bilgilerini aracılığı ile Rommelsbacher ER 405/R Yumurta Pişirme Makinesi nereden alabilirim diye ilgilenen tüketiciler için kullanıcı yorumları ile ürüne güvenli şekilde edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi ekleyebilir diğer kullanıcılara fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Güç

400 W

Ürün Tipi

Yumurta Pişirme

Zamanlayıcı

Yumurta Kapasitesi

7 Adet

Gövde Malzemesi

Paslanmaz Çelik

Çıkarılabilir Hazne

Rommelsbacher ER 405/R Yumurta Pişirme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Yumurta Pişirme
Güç
400 W
Yumurta Kapasitesi
7 Adet
Çıkarılabilir Hazne
Var
Zamanlayıcı
Var

FONKSİYON VE DİĞER ÖZELLİKLER

Fonksiyonlar
Yumurta Pişirme
Diğer Özellikler
Çıkarılabilir Şeffaf Kapak
Entegre Kablo
Ergonomik Kolay Kullanım
Kuru Kaynama Koruması
Sesli Uyarı
Yumurta Delici Ölçüm Kabı

TASARIM

Gövde Malzemesi
Paslanmaz Çelik
Renk
Kırmızı

Rommelsbacher ER 405/R Yumurta Pişirme Makinesi Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Rommelsbacher ER 405/R Yumurta Pişirme Makinesi

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Yumurta Pişirme olarak duyurulmuştur.

Güç özelliği nedir?

Güç özelliği 400 W olarak duyurulmuştur.

Yumurta Kapasitesi özelliği nedir?

Yumurta Kapasitesi özelliği 7 Adet olarak duyurulmuştur.

Çıkarılabilir Hazne özelliği var mı?

Üründe Çıkarılabilir Hazne özelliği Var

Zamanlayıcı özelliği var mı?

Üründe Zamanlayıcı özelliği Var

Fonksiyonlar özelliği nedir?

Fonksiyonlar özelliği Yumurta Pişirme olarak duyurulmuştur.

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Çıkarılabilir Şeffaf Kapak Entegre Kablo Ergonomik Kolay Kullanım Kuru Kaynama Koruması Sesli Uyarı Yumurta Delici Ölçüm Kabı olarak duyurulmuştur.

Gövde Malzemesi özelliği nedir?

Gövde Malzemesi özelliği Paslanmaz Çelik olarak duyurulmuştur.

Renk özelliği nedir?

Renk özelliği Kırmızı olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Nerede Satılır?

Nereden alabileceğinize yönelik sorularınızda da size destek vermek için, Yumurta Pişirme Makinesi kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar hakkında bilgiler açıklıyoruz. En hızlı teslimat süreçleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti şartları gibi konularda da kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.

İnceleme

ROMMELSBACHER tarafından üretilen Yumurta Pişirme Makinesi kategorisindeki Rommelsbacher ER 405/R Yumurta Pişirme Makinesi, tüketicilerin ihtiyaçlarını doyurmayı maksat edinen bir üründür.

Teknik Servis

Yumurta Pişirme Makinesi teknik servisleri için ürünün web sitesine ulaşmanızı rica ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş ettiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız durmaktadır. İade hakkı tüm ürünler için geçerli değildir. Arızalı Rommelsbacher ER 405/R Yumurta Pişirme Makinesi için teknik servisten garanti süresi boyunca tamir talebinde bulunabilirsiniz.

Rommelsbacher ER 405/R Yumurta Pişirme Makinesi Fiyatı

Rommelsbacher ER 405/R Yumurta Pişirme Makinesi fiyatı hususunda ise fiyat-performans oranı avantajlı bir üründür. Ekonomik bir fiyatla satın alabileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tatmin sunarak ücretinin hakkını veriyor. Bunun yanında, sayfamızda ara vermeden güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Satın Al

Tedarik etme işlemi için de ROMMELSBACHER web sitesi üzerinden basitçe verebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat opsiyonlarını görüntüleyebilir, ayrıntılı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına görüntüleyebilirsiniz. Ek olarak, Rommelsbacher ER 405/R Yumurta Pişirme Makinesi ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de inceleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Rommelsbacher ER 405/R Yumurta Pişirme Makinesi Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında üstün kalitede malzemelerden imal edilmiş özellikler yer alıyor. Bunların ötesinde, ürünün diğer teknolojik özellikleri de üst seviyede gelişmiş durumda. Satın alanlar, Rommelsbacher ER 405/R Yumurta Pişirme Makinesi ile istedikleri işi basitçe yapabilirler.Rommelsbacher ER 405/R Yumurta Pişirme Makinesi videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.