FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Ütü > Seikon > Seikon S5001 Ütü Fiyatı Seikon S5001 Ütü

Seikon S5001 Ütü Fiyatı

Yapılan 24630 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.3/5

PUAN
86/100

Seikon S5001 Ütü fiyatı ve özellikleri konusunda bilgi edinebileceğiniz sayfamızda aynı zamanda ürünü deneyimleyenler tarafından gönderilen Seikon S5001 Ütü yorumları da yer almaktadır. Seikon S5001 Ütü satın almayı arzu edenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş yapılmadan teslimat ve kargo detaylarını, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı detaylarını aracılığı ile Seikon S5001 Ütü nereden alabilirim diye araştırma yapan alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne güvenli şekilde edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi yazabilir diğer alıcılara deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Güç

2000 W

Taban

Çelik

Sürekli Buhar

11 g/dk

Şok Buhar

Seikon S5001 Ütü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ütü Tipi
Buharlı
Taban
Çelik
Güç
2000 W

TEKNOLOJİ

Diğer Özellikler
Su Püskürtme

BUHAR ÖZELLİKLERİ

Dikey Buhar
Var
Şok Buhar
Var
Şok Buhar Değeri
35 g/dk
Sürekli Buhar
11 g/dk

TASARIM

Renk Seçenekleri
Mavi
Güç Kablosu Uzunluğu
1.5 m

Seikon S5001 Ütü Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Seikon S5001 Ütü

Ütü Tipi özelliği nedir?

Ütü Tipi özelliği Buharlı olarak duyurulmuştur.

Taban özelliği nedir?

Taban özelliği Çelik olarak duyurulmuştur.

Güç özelliği nedir?

Güç özelliği 2000 W olarak duyurulmuştur.

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Su Püskürtme olarak duyurulmuştur.

Dikey Buhar özelliği var mı?

Üründe Dikey Buhar özelliği Var

Şok Buhar özelliği var mı?

Üründe Şok Buhar özelliği Var

Şok Buhar Değeri özelliği nedir?

Şok Buhar Değeri özelliği 35 g/dk olarak duyurulmuştur.

Sürekli Buhar özelliği nedir?

Sürekli Buhar özelliği 11 g/dk olarak duyurulmuştur.

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Mavi olarak duyurulmuştur.

Güç Kablosu Uzunluğu özelliği nedir?

Güç Kablosu Uzunluğu özelliği 1.5 m olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Satın Al

Alışveriş yapma işlemi için de SEIKON satıcıları üzerinden basitçe oluşturabilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat tercihlerini görüntüleyebilir, etraflıca incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına elde edebilirsiniz. Bunun yanında, Seikon S5001 Ütü ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de inceleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Teknik Servis

Ütü teknik servisleri için ürünün web sitesine gitmenizi hatırlatırız. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş ettiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız durmaktadır. İade hakkı tüm siparişler için geçerli değildir. Arızalı Seikon S5001 Ütü için teknik servisten garanti süresi devam ettikçe tamir başvurusunda bulunabilirsiniz.

İnceleme

SEIKON tarafından üretilen Ütü kategorisindeki Seikon S5001 Ütü, tüketicilerin umutlarını gidermeyi hedefleyen bir üründür.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş verebileceğinize yönelik sorularınızda da size destek olmak için, Ütü kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile ilgili bilgiler iletiyoruz. En süratli teslimat şartları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti kapsamı gibi konularda da geniş çaplı bilgiye erişebilirsiniz.

Seikon S5001 Ütü Fiyatı

Seikon S5001 Ütü fiyatı hususunda ise fiyat-performans oranı avantajlı bir üründür. Pahalı olmayan bir fiyatla edinebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tecrübe sunarak ücretinin hakkını veriyor. Ayrıca, sanal mağazamızda düzenli olarak güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Seikon S5001 Ütü Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında üstün kalitede malzemelerden yaratılmış özellikler bulunuyor. Bunların yanında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de üst seviyede gelişmiş durumda. Kullanıcılar, Seikon S5001 Ütü ile hedefledikleri işi sıkıntı çekmeden yapabilirler.Seikon S5001 Ütü videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.