FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Oyun > Yacht Club Games > Shovel Knight PS Oyun Fiyatı Shovel Knight PS Oyun

Shovel Knight PS Oyun Fiyatı

Yapılan 27094 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.1/5

PUAN
82/100

Shovel Knight PS Oyun fiyatı ve özellikleri konusunda bilgiye ulaşabileceğiniz incelememizde bir de ürünü kullananlar tarafından gönderilen Shovel Knight PS Oyun yorumları da gösterilmektedir. Shovel Knight PS Oyun satın almayı düşünenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar vasıtasıyla sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo detaylarını, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı detaylarını yardımı ile Shovel Knight PS Oyun nereden alabilirim diye araştırma yapan ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı tecrübenizi belirtebilir diğer tüketicilere rehber olabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Platform

PlayStation 4

Yayımcı

Yacht Club Games

Çıkış Yılı

2014

Oyun Serisi

Shovel Knight

Oyuncu Sınıfı

Tek Oyunculu

Online Oynanış

Türkçe Dil Desteği

PEGI

7+

Shovel Knight PS Oyun Özellikleri

OYUN ÖZELLİKLERİ

Platform
PlayStation 4
Oyun Serisi
Shovel Knight
Tür
Aksiyon
PEGI
7+
Online Oynanış
Yok

DİĞER BİLGİLER

Yayımcı
Yacht Club Games
Oyuncu Sınıfı
Tek Oyunculu
Takım Oyunu (Co-op)
Var
Çıkış Yılı
2014
Türkçe Dil Desteği
Yok
VR Desteği
Yok

Shovel Knight PS Oyun Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Shovel Knight PS Oyun

Platform özelliği nedir?

Platform özelliği PlayStation 4 olarak duyurulmuştur.

Oyun Serisi özelliği nedir?

Oyun Serisi özelliği Shovel Knight olarak duyurulmuştur.

Tür özelliği nedir?

Tür özelliği Aksiyon olarak duyurulmuştur.

PEGI özelliği nedir?

PEGI özelliği 7+ olarak duyurulmuştur.

Online Oynanış özelliği var mı?

Üründe Online Oynanış özelliği Yok

Yayımcı özelliği nedir?

Yayımcı özelliği Yacht Club Games olarak duyurulmuştur.

Oyuncu Sınıfı özelliği nedir?

Oyuncu Sınıfı özelliği Tek Oyunculu olarak duyurulmuştur.

Takım Oyunu (Co-op) özelliği var mı?

Üründe Takım Oyunu (Co-op) özelliği Var

Çıkış Yılı özelliği nedir?

Çıkış Yılı özelliği 2014 olarak duyurulmuştur.

Türkçe Dil Desteği özelliği var mı?

Üründe Türkçe Dil Desteği özelliği Yok

VR Desteği özelliği var mı?

Üründe VR Desteği özelliği Yok

Detaylı Açıklama

Shovel Knight PS Oyun Fiyatı

Shovel Knight PS Oyun fiyatı hakkında ise fiyat-performans oranı yüksek bir üründür. Bütçe dostu bir fiyatla satın alabileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tecrübe sunarak ücretinin karşılığını veriyor. Bunun yanında, sanal mağazamızda sık sık güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

İnceleme

YACHT CLUB GAMES tarafından üretilen Oyun kategorisindeki Shovel Knight PS Oyun, kullanıcıların ümitlerini tatmin etmeyi maksat edinen bir üründür.

Teknik Servis

Oyun teknik servisleri için ürünün web sitesine ulaşmanızı öneririz. Eğer ürünü internet üzerinden aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız vardır. İade hakkı tüm kategoriler için geçerli değildir. Arızalı Shovel Knight PS Oyun için teknik servisten garanti süresi boyunca tamir talebinde bulunabilirsiniz.

Shovel Knight PS Oyun Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış özellikler sunuyor. Bunların ötesinde, ürünün diğer teknolojik özellikleri de son derece gelişmiş durumda. Kullananlar, Shovel Knight PS Oyun ile arzu ettikleri işi zorlanmadan yapabilirler.

Nerede Satılır?

Nereden alabileceğinize yönelik sorularınızda da size destek olmak için, Oyun kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar özelinde bilgiler veriyoruz. En süratli teslimat olanakları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti şartları gibi konularda da kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.

Satın Al

Tedarik etme işlemi için de YACHT CLUB GAMES satıcıları üzerinden kolayca oluşturabilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat tercihlerini görüntüleyebilir, iyi incelenmiş incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Bunun yanında, Shovel Knight PS Oyun ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de göz önüne alarak en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.Shovel Knight PS Oyun videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.