FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Elektrikli Izgara > Sinbo > Sinbo SBG-7102 Elektrikli Izgara Fiyatı Sinbo SBG-7102 Elektrikli Izgara

Sinbo SBG-7102 Elektrikli Izgara Fiyatı

Yapılan 26025 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.1/5

PUAN
82/100

Sinbo SBG-7102 Elektrikli Izgara fiyatı ve özellikleri konusunda bilgi edinebileceğiniz sayfamızda aynı zamanda ürünü satın alanlar tarafından değerlendirilen Sinbo SBG-7102 Elektrikli Izgara yorumları da yayınlanmaktadır. Sinbo SBG-7102 Elektrikli Izgara satın almayı arzu edenler için ürün en ucuz fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo detaylarını, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı kurallarını aracılığı ile Sinbo SBG-7102 Elektrikli Izgara nereden alabilirim diye merak eden müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne basitçe ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi belirtebilir diğer tüketicilere tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Güç

2000 W

Çıkartılabilir Plaka

Sinbo SBG-7102 Elektrikli Izgara Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Elektrikli Izgara
Güç
2000 W
Fonksiyonlar
Izgara
Diğer Özellikler
Yanmaz Tutma Yeri
Yanmaz Yapışmaz Kaplama
Alt Rezistans
Çıkarılabilir Tepsi
Çıkarılabilir Termostat
Tek Telli Izgara

PİŞİRME ÖZELLİKLERİ

Çıkartılabilir Plaka
Yok
Ayarlanabilir Termostat
Var

TASARIM

Renk Seçenekleri
Siyah

Sinbo SBG-7102 Elektrikli Izgara Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Sinbo SBG-7102 Elektrikli Izgara

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Elektrikli Izgara olarak duyurulmuştur.

Güç özelliği nedir?

Güç özelliği 2000 W olarak duyurulmuştur.

Fonksiyonlar özelliği nedir?

Fonksiyonlar özelliği Izgara olarak duyurulmuştur.

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Yanmaz Tutma Yeri Yanmaz Yapışmaz Kaplama Alt Rezistans Çıkarılabilir Tepsi Çıkarılabilir Termostat Tek Telli Izgara olarak duyurulmuştur.

Çıkartılabilir Plaka özelliği var mı?

Üründe Çıkartılabilir Plaka özelliği Yok

Ayarlanabilir Termostat özelliği var mı?

Üründe Ayarlanabilir Termostat özelliği Var

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Siyah olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Sinbo SBG-7102 Elektrikli Izgara Fiyatı

Sinbo SBG-7102 Elektrikli Izgara fiyatı hakkında ise fiyat-performans oranı yüksek bir üründür. Bütçe dostu bir fiyatla edinebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tatmin sunarak ücretinin hakkını veriyor. Ek olarak, sayfamızda sık sık güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Teknik Servis

Elektrikli Izgara teknik servisleri için ürünün web sitesine uğramanızı öneririz. Eğer ürünü internet üzerinden aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. İade hakkı tüm satışlar için geçerli değildir. Arızalı Sinbo SBG-7102 Elektrikli Izgara için teknik servisten garanti süresi devam ettikçe tamir isteğinde bulunabilirsiniz.

Satın Al

Satın alma işlemi için de SINBO sayfası üzerinden sorunsuzca verebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat seçeneklerini görüntüleyebilir, iyi incelenmiş incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına erişebilirsiniz. Bunun yanında, Sinbo SBG-7102 Elektrikli Izgara ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de listeleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Sinbo SBG-7102 Elektrikli Izgara Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek standartlarda malzemelerden imal edilmiş özellikler bulunuyor. Bunların yanı sıra, ürünün diğer teknolojik özellikleri de son derece gelişmiş durumda. Kullanıcılar, Sinbo SBG-7102 Elektrikli Izgara ile arzu ettikleri işi basitçe yapabilirler.

İnceleme

SINBO tarafından üretilen Elektrikli Izgara kategorisindeki Sinbo SBG-7102 Elektrikli Izgara, kullanıcıların ümitlerini gidermeyi gaye edinen bir üründür.

Nerede Satılır?

Nereden satın alabileceğinize konusunda sorularınızda da size yardım iletmek için, Elektrikli Izgara kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile alakalı bilgiler sağlıyoruz. En hızlı teslimat olanakları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti süreleri gibi konularda da kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.Sinbo SBG-7102 Elektrikli Izgara videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.