FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Saç Kurutma Makinesi > Sinbo > Sinbo SHD-7039 Saç Kurutma Makinesi Fiyatı Sinbo SHD-7039 Saç Kurutma Makinesi

Sinbo SHD-7039 Saç Kurutma Makinesi Fiyatı

Yapılan 24640 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.4/5

PUAN
88/100

Sinbo SHD-7039 Saç Kurutma Makinesi fiyatı ve özellikleri hususunda bilgiye ulaşabileceğiniz sitemizde bir de ürünü kullananlar tarafından gönderilen Sinbo SHD-7039 Saç Kurutma Makinesi yorumları da bulunmaktadır. Sinbo SHD-7039 Saç Kurutma Makinesi satın almayı düşünenler için ürün en uygun fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş verilmeden teslimat ve kargo detaylarını, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı detaylarını üzerinden Sinbo SHD-7039 Saç Kurutma Makinesi nereden alabilirim diye soran alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı yorumunuzu yazabilir diğer alıcılara rehber olabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kullanım Tipi

Standart

Güç

2200 W

Hız Ayarı

2 kademeli

Isı Ayarı

2 kademeli

Sinbo SHD-7039 Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Kullanım Tipi
Standart
Hız Ayarı
2 kademeli
Isı Ayarı
2 kademeli
Soğuk Hava
Var

TEKNİK ÖZELLİKLER

Güç
2200 W
Hava Filtresi
Var

TASARIM

Renk Seçenekleri
Gri
Siyah
Asma Kancası
Var

AKSESUAR

Difüzör
Var
Dar Başlık
Var

Sinbo SHD-7039 Saç Kurutma Makinesi Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Sinbo SHD-7039 Saç Kurutma Makinesi

Kullanım Tipi özelliği nedir?

Kullanım Tipi özelliği Standart olarak duyurulmuştur.

Hız Ayarı özelliği nedir?

Hız Ayarı özelliği 2 kademeli olarak duyurulmuştur.

Isı Ayarı özelliği nedir?

Isı Ayarı özelliği 2 kademeli olarak duyurulmuştur.

Soğuk Hava özelliği var mı?

Üründe Soğuk Hava özelliği Var

Güç özelliği nedir?

Güç özelliği 2200 W olarak duyurulmuştur.

Hava Filtresi özelliği var mı?

Üründe Hava Filtresi özelliği Var

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Gri Siyah olarak duyurulmuştur.

Asma Kancası özelliği var mı?

Üründe Asma Kancası özelliği Var

Difüzör özelliği var mı?

Üründe Difüzör özelliği Var

Dar Başlık özelliği var mı?

Üründe Dar Başlık özelliği Var

Detaylı Açıklama

En İyi Saç Kurutma Makinesi: Sinbo SHD-7039

Sinbo SHD-7039 Saç Kurutma Makinesi:

Her saç türü ve stil için mükemmel sonuçlar almanızı sağlayan Sinbo SHD-7039 Saç Kurutma Makinesi, beklediğiniz saç kurutma teknolojilerini sunuyor. 1200 wattlık motoruyla maksimum performansa sahip olan bu saç kurutma makinesinde her an ideal bir kurutma sağlanıyor. 2 adet hız seçeneği ile mükemmel kurutma, 2 ayrı modülasyon ve soğutma seçenekleriyle dilediğiniz tarza ulaşamaz hale getiriyor. Özel teknolojisi sayesinde, saçlarınızın daha uzun süre canlı kalmasını sağlıyor ve saçlarınızın narin dokunuşlu, parlak ve sağlıklı görünmesini sağlıyor.
 • Parlak ve sağlıklı saçlar için doğru seçim: Sinbo SHD-7039 Saç Kurutma Makinesiekonomik ve performanslı saç kurutma teknolojisine sahip bir saç kurutma makinesidir. İçindeki 1200 wattlık motor ile ısının istenilen düzeye ayarlanmasını sağlıyor ve saçlarınızın narin dokunuşlu, parlak ve sağlıklı görünmesini sağlıyor.
 • Hızlı Kurutma: 2 hız seçeneği ve ısı ayarı ile hızlı kurutma sağlayan Sinbo SHD-7039 Saç Kurutma Makinesi,en hızlı kurutma ihtiyacınız için ideal bir seçenek. 50°C'ye kadar yüksek bir ısıya ulaşıp, saçlarınızın tamamını hızlı bir şekilde kurutma imkanı sunuyor.
 • IDEAL MODÜLELASIYON: Kullanımı kolay saç kurutma makinesinde iki ayrı modüle edici seçeneği sayesinde dilediğiniz saç stiline ulaşmanız kolay oluyor. Bu modülelasyon sayesinde, saçlarınızı kabarık gibi kalmasını, kıvrımlı veya neredeyse düz görünmeye kadar her şeye ulaşmanız mümkün hale geliyor.
 • Soğutma seçenekleri: Sinbo SHD-7039 Saç Kurutma Makinesi,dilediğiniz saç stilinin uzun süre kalmasını sağlamak için, soğutma seçenekleriyle donatılmıştır. Saçlarınızın biçiminin kalması için, bu fonksiyonu kullanmanız önem taşıyor.
 • Sinbo SHD-7039 Saç Kurutma Makinesi, ekonomik ve performanslı teknolojisine sahiptir. Sahip olacağınız en iyi sonuçlar için ideal bir seçimdir. 2 hız ve modülasyon seçenekleri, hızlı kurutmaya ve daimi parlak ve canlı saça ulaşmaya yardımcı oluyor.

  Sinbo SHD-7039 Saç Kurutma Makinesi videoları, resimleri, alışveriş

  logo

  logo

  Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
  Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.