FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Mutfak Terazisi > Sinbo > Sinbo SKS 4524 Mutfak Terazisi Fiyatı Sinbo SKS 4524 Mutfak Terazisi

Sinbo SKS 4524 Mutfak Terazisi Fiyatı

Yapılan 22159 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.4/5

PUAN
88/100

Sinbo SKS 4524 Mutfak Terazisi fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgi elde edebileceğiniz makalemizde bir de ürünü deneyimleyenler tarafından gönderilen Sinbo SKS 4524 Mutfak Terazisi yorumları da bulunmaktadır. Sinbo SKS 4524 Mutfak Terazisi satın almayı arzu edenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar vasıtasıyla sipariş yapılmadan teslimat ve kargo şartlarını, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı detaylarını üzerinden Sinbo SKS 4524 Mutfak Terazisi nereden alabilirim diye soran ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne güvenli şekilde erişebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi gönderebilir diğer kullanıcılara rehber olabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

En Düşük Ölçüm Miktarı

1 g

En Yüksek Ölçüm Miktarı

5 kg

Sinbo SKS 4524 Mutfak Terazisi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ölçüm Tekniği
Dijital
Tartı Tipi
Kaseli
Otomatik Kapanma
Var

BİRİM/KAPASİTE

En Düşük Ölçüm Miktarı
1 g
En Yüksek Ölçüm Miktarı
5 kg
Ölçü Birimleri
g
kg
lb
oz

TASARIM

Renk
Beyaz

Sinbo SKS 4524 Mutfak Terazisi Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Sinbo SKS 4524 Mutfak Terazisi

Ölçüm Tekniği özelliği nedir?

Ölçüm Tekniği özelliği Dijital olarak duyurulmuştur.

Tartı Tipi özelliği nedir?

Tartı Tipi özelliği Kaseli olarak duyurulmuştur.

Otomatik Kapanma özelliği var mı?

Üründe Otomatik Kapanma özelliği Var

En Düşük Ölçüm Miktarı özelliği nedir?

En Düşük Ölçüm Miktarı özelliği 1 g olarak duyurulmuştur.

En Yüksek Ölçüm Miktarı özelliği nedir?

En Yüksek Ölçüm Miktarı özelliği 5 kg olarak duyurulmuştur.

Ölçü Birimleri özelliği nedir?

Ölçü Birimleri özelliği g kg lb oz olarak duyurulmuştur.

Renk özelliği nedir?

Renk özelliği Beyaz olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Sinbo SKS 4524 Mutfak Terazisi Fiyatı

Sinbo SKS 4524 Mutfak Terazisi fiyatı incelendiğinde ise fiyat-performans oranı yeterli bir üründür. Ekonomik bir fiyatla edinebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir kullanım sunarak ücretinin karşılığını veriyor. Ek olarak, sanal mağazamızda sürekli güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Satın Al

Alışveriş yapma işlemi için de SINBO web sitesi üzerinden kolayca oluşturabilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat seçeneklerini görüntüleyebilir, iyi incelenmiş incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Diğer yandan, Sinbo SKS 4524 Mutfak Terazisi ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de göz önüne alarak en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Nerede Satılır?

Nereden alabileceğinize ilişkin sorularınızda da size destek vermek için, Mutfak Terazisi kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile alakalı bilgiler veriyoruz. En çabuk teslimat prosedürleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti kapsamı gibi konularda da kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.

Teknik Servis

Mutfak Terazisi teknik servisleri için ürünün web sitesine uğramanızı hatırlatırız. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş ettiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız durmaktadır. İade hakkı tüm siparişler için geçerli değildir. Arızalı Sinbo SKS 4524 Mutfak Terazisi için teknik servisten garanti süresi sona ermedikçe tamir başvurusunda bulunabilirsiniz.

Sinbo SKS 4524 Mutfak Terazisi Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek standartlarda malzemelerden yapılmış özellikler bulunuyor. Bunların ötesinde, ürünün diğer teknolojik özellikleri de epeyce gelişmiş durumda. Kullanıcılar, Sinbo SKS 4524 Mutfak Terazisi ile istedikleri işi sıkıntı çekmeden yapabilirler.

İnceleme

SINBO tarafından üretilen Mutfak Terazisi kategorisindeki Sinbo SKS 4524 Mutfak Terazisi, tüketicilerin ümitlerini tatmin etmeyi gaye edinen bir üründür.Sinbo SKS 4524 Mutfak Terazisi videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.