FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Köpek Maması > Spectrum > Spectrum Derm26 Hassas Derili 12 kg Köpek Maması Fiyatı Spectrum Derm26 Hassas Derili 12 kg Köpek Maması

Spectrum Derm26 Hassas Derili 12 kg Köpek Maması Fiyatı

Yapılan 26048 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.6/5

PUAN
92/100

Spectrum Derm26 Hassas Derili 12 kg Köpek Maması fiyatı ve özellikleri konusunda bilgi elde edebileceğiniz sayfamızda ek olarak ürünü deneyimleyenler tarafından değerlendirilen Spectrum Derm26 Hassas Derili 12 kg Köpek Maması yorumları da yayınlanmaktadır. Spectrum Derm26 Hassas Derili 12 kg Köpek Maması satın almayı arzu edenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo şartlarını, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı kurallarını aracılığı ile Spectrum Derm26 Hassas Derili 12 kg Köpek Maması nereden alabilirim diye merak eden müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne güvenli şekilde ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi yazabilir diğer kullanıcılara fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Köpek Yaşı

Yetişkin

Mama Türü

Kuru

Ambalaj Türü

Standart

Mama Ağırlığı

12000 gr

Özel Kullanım

Deri Sağlığı

Spectrum Derm26 Hassas Derili 12 kg Köpek Maması Özellikleri

GENEL BİLGİLER

Köpek Yaşı
Yetişkin
Mama Türü
Kuru
Ambalaj Türü
Standart
Özel Kullanım
Deri Sağlığı
Menşei
Yerli

İÇERİK

Mama Tadı
Et ve Hayvansal Türevler
Tahıl
Mama Ağırlığı
12000 gr

Spectrum Derm26 Hassas Derili 12 kg Köpek Maması Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Spectrum Derm26 Hassas Derili 12 kg Köpek Maması

Köpek Yaşı özelliği nedir?

Köpek Yaşı özelliği Yetişkin olarak duyurulmuştur.

Mama Türü özelliği nedir?

Mama Türü özelliği Kuru olarak duyurulmuştur.

Ambalaj Türü özelliği nedir?

Ambalaj Türü özelliği Standart olarak duyurulmuştur.

Özel Kullanım özelliği nedir?

Özel Kullanım özelliği Deri Sağlığı olarak duyurulmuştur.

Menşei özelliği nedir?

Menşei özelliği Yerli olarak duyurulmuştur.

Mama Tadı özelliği nedir?

Mama Tadı özelliği Et ve Hayvansal Türevler Tahıl olarak duyurulmuştur.

Mama Ağırlığı özelliği nedir?

Mama Ağırlığı özelliği 12000 gr olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Teknik Servis

Köpek Maması teknik servisleri için ürünün web sitesine uğramanızı rica ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız kullanıma hazırdır. İade hakkı tüm kategoriler için geçerli değildir. Arızalı Spectrum Derm26 Hassas Derili 12 kg Köpek Maması için teknik servisten garanti süresi devam ettikçe tamir arzusunda bulunabilirsiniz.

Nerede Satılır?

Nereden alabileceğinize yönelik sorularınızda da size yardım iletmek için, Köpek Maması kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile ilgili bilgiler iletiyoruz. En süratli teslimat süreçleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti şartları gibi konularda da geniş çaplı bilgiye erişebilirsiniz.

Satın Al

Tedarik etme işlemi için de SPECTRUM sayfası üzerinden sorunsuzca verebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat seçeneklerini görüntüleyebilir, etraflıca incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına görüntüleyebilirsiniz. Diğer yandan, Spectrum Derm26 Hassas Derili 12 kg Köpek Maması ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de görüntüleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

İnceleme

SPECTRUM tarafından üretilen Köpek Maması kategorisindeki Spectrum Derm26 Hassas Derili 12 kg Köpek Maması, satın alanların beklentilerini karşılamayı gaye edinen bir üründür.

Spectrum Derm26 Hassas Derili 12 kg Köpek Maması Fiyatı

Spectrum Derm26 Hassas Derili 12 kg Köpek Maması fiyatı incelendiğinde ise fiyat-performans oranı iyi durumda bir üründür. Uygun bir fiyatla elde edebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir kullanım sunarak ücretinin haklı olduğunu kanıtlıyor. Ayrıca, sayfamızda ara vermeden güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Spectrum Derm26 Hassas Derili 12 kg Köpek Maması Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında standart üstü malzemelerden yapılmış özellikler içeriyor. Bunların dışında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de son derece gelişmiş durumda. Kullanıcılar, Spectrum Derm26 Hassas Derili 12 kg Köpek Maması ile diledikleri işi zorlanmadan yapabilirler.Spectrum Derm26 Hassas Derili 12 kg Köpek Maması videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.