FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Şampuan > Syoss > Syoss Curl Me Saç Kremi 550 ml Saç Kremi Fiyatı Syoss Curl Me Saç Kremi 550 ml Saç Kremi

Syoss Curl Me Saç Kremi 550 ml Saç Kremi Fiyatı

Yapılan 23565 kullanıcı değerlendirmesine göre

3.8/5

PUAN
76/100

Syoss Curl Me Saç Kremi 550 ml Saç Kremi fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi edinebileceğiniz incelememizde ek olarak ürünü satın alanlar tarafından belirtilen Syoss Curl Me Saç Kremi 550 ml Saç Kremi yorumları da yayınlanmaktadır. Syoss Curl Me Saç Kremi 550 ml Saç Kremi satın almayı düşünenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş verilmeden teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı şartlarını yardımı ile Syoss Curl Me Saç Kremi 550 ml Saç Kremi nereden alabilirim diye araştırma yapan alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca erişebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi yazabilir diğer alıcılara deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Saç Kremi

Kullanıcı Tipi

Kadın

Saç Tipi

Bukleli Saç

Ağırlık

550 ml

Syoss Curl Me Saç Kremi 550 ml Saç Kremi Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Detaylı Açıklama

Syoss Curl Me Saç Kremi 550 ml Saç Kremi, saçlarınızın şeklini koruyan ve saç yapınızın optimum düzeyde tutulmasına yardımcı olan bir saç kremidir. Saçlarınıza duru ve düzgün bir görünüm kazandırırken, kalıcı olmamakla birlikte herhangi bir katmanlaşma ya da tozlanma gibi sorunların olmamasını sağlar. Saçlarınızdaki topakların önüne geçerken, bütün gün kalıcı bir görünüm kazandırır.

Syoss Curl Me Saç Kremi 550 ml Saç Kremi Özellikleri

  • Saçlarınızın şeklini ve saç yapısını korur.
  • Duru ve düzgün bir görünüm sağlar.
  • Katmanlaşma ve tozlanma gibi durumların önüne geçer.
  • Topaklı saçlarda etkili kullanılır.
  • Gün boyu kalıcı ve duru bir görünüm elde etmemizi sağlar.
Syoss Curl Me Saç Kremi 550 ml Saç Kremi kullanımları sayesinde dilediğiniz görünüme sahip olabilirsiniz. Saçlarınıza şekil verirken, sağlıklı bir görünüm elde etmenize ve her durumda kalıcı bir görünümü sağlamanıza yardımcı olur. İlk uygulamanızdan sonraki etkisini görebilecek ve her zaman mükemmel görünüme sahip olabileceksiniz.

Syoss Curl Me Saç Kremi 550 ml Saç Kremi videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.