FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Tıraş Makinesi > Techfit > Techfit TF-2003 Tüy Alma Makinesi Fiyatı Techfit TF-2003 Tüy Alma Makinesi

Techfit TF-2003 Tüy Alma Makinesi Fiyatı

Yapılan 24643 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.8/5

PUAN
96/100

Techfit TF-2003 Tüy Alma Makinesi fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgi edinebileceğiniz sayfamızda aynı zamanda ürünü satın alanlar tarafından değerlendirilen Techfit TF-2003 Tüy Alma Makinesi yorumları da yer almaktadır. Techfit TF-2003 Tüy Alma Makinesi satın almayı isteyenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş yapılmadan teslimat ve kargo şartlarını, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı detaylarını aracılığı ile Techfit TF-2003 Tüy Alma Makinesi nereden alabilirim diye soran ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne basitçe edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı tecrübenizi belirtebilir diğer tüketicilere fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kullanım Şekli

Kablosuz

Pil Tipi

Kalem Pil

Techfit TF-2003 Tüy Alma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Cihaz Tipi
Tüy Alma Makinesi
Kullanım Alanları
Kulak Burun Tüy Alıcı
Kullanım Şekli
Kablosuz

TEKNİK ÖZELLİKLER

Pil Tipi
Kalem Pil

TASARIM/AKSESUAR

Başlık Tipleri
Kulak Burun Başlığı
Renk Seçenekleri
Siyah

Techfit TF-2003 Tüy Alma Makinesi Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Techfit TF-2003 Tüy Alma Makinesi

Cihaz Tipi özelliği nedir?

Cihaz Tipi özelliği Tüy Alma Makinesi olarak duyurulmuştur.

Kullanım Alanları özelliği nedir?

Kullanım Alanları özelliği Kulak Burun Tüy Alıcı olarak duyurulmuştur.

Kullanım Şekli özelliği nedir?

Kullanım Şekli özelliği Kablosuz olarak duyurulmuştur.

Pil Tipi özelliği nedir?

Pil Tipi özelliği Kalem Pil olarak duyurulmuştur.

Başlık Tipleri özelliği nedir?

Başlık Tipleri özelliği Kulak Burun Başlığı olarak duyurulmuştur.

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Siyah olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

İnceleme

TECHFIT tarafından üretilen Tıraş Makinesi kategorisindeki Techfit TF-2003 Tüy Alma Makinesi, satın alanların ihtiyaçlarını tatmin etmeyi maksat edinen bir üründür.

Teknik Servis

Tıraş Makinesi teknik servisleri için ürünün web sitesine gitmenizi hatırlatırız. Eğer ürünü internet üzerinden satın aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız vardır. İade hakkı tüm ürünler için geçerli değildir. Arızalı Techfit TF-2003 Tüy Alma Makinesi için teknik servisten garanti süresi devam ettikçe tamir arzusunda bulunabilirsiniz.

Techfit TF-2003 Tüy Alma Makinesi Fiyatı

Techfit TF-2003 Tüy Alma Makinesi fiyatı hakkında ise fiyat-performans oranı iyi durumda bir üründür. Uygun bir fiyatla satın alabileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tatmin sunarak ücretinin hakkını veriyor. Ek olarak, web sitemizde düzenli olarak güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Techfit TF-2003 Tüy Alma Makinesi Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında üstün kalitede malzemelerden yaratılmış özellikler yer alıyor. Bunların yanı sıra, ürünün diğer teknolojik özellikleri de son derece gelişmiş durumda. Kullanıcılar, Techfit TF-2003 Tüy Alma Makinesi ile diledikleri işi basitçe yapabilirler.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş edebileceğinize yönelik sorularınızda da size destek vermek için, Tıraş Makinesi kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile ilgili bilgiler veriyoruz. En süratli teslimat şartları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti süreleri gibi konularda da kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.

Satın Al

Alışveriş yapma işlemi için de TECHFIT satıcıları üzerinden kolayca verebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat olanaklarını görüntüleyebilir, etraflıca incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına erişebilirsiniz. Diğer yandan, Techfit TF-2003 Tüy Alma Makinesi ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de inceleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.Techfit TF-2003 Tüy Alma Makinesi videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.