FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Saç Kurutma Makinesi > Techfit > Techfit TF 6004 Saç Kurutma Makinesi Fiyatı Techfit TF 6004 Saç Kurutma Makinesi

Techfit TF 6004 Saç Kurutma Makinesi Fiyatı

Yapılan 25252 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.8/5

PUAN
96/100

Techfit TF 6004 Saç Kurutma Makinesi fiyatı ve özellikleri hususunda bilgi alabileceğiniz incelememizde bir de ürünü deneyimleyenler tarafından belirtilen Techfit TF 6004 Saç Kurutma Makinesi yorumları da gösterilmektedir. Techfit TF 6004 Saç Kurutma Makinesi satın almayı isteyenler için ürün en uygun fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar yardımı ile sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı bilgilerini vasıtasıyla Techfit TF 6004 Saç Kurutma Makinesi nereden alabilirim diye ilgilenen ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne basitçe ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı tecrübenizi gönderebilir diğer ziyaretçilerimize rehber olabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kullanım Tipi

Standart

Güç

2200 W

Hız Ayarı

2 kademeli

Isı Ayarı

3 kademeli

Techfit TF 6004 Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Kullanım Tipi
Standart
Hız Ayarı
2 kademeli
Isı Ayarı
3 kademeli
Soğuk Hava
Var

TEKNİK ÖZELLİKLER

Güç
2200 W
Diğer Özellikler
Profesyonel AC Motor

TASARIM

Renk Seçenekleri
Siyah
Kablo Uzunluğu
300 cm
Asma Kancası
Var

AKSESUAR

Dar Başlık
Var

Techfit TF 6004 Saç Kurutma Makinesi Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Techfit TF 6004 Saç Kurutma Makinesi

Kullanım Tipi özelliği nedir?

Kullanım Tipi özelliği Standart olarak duyurulmuştur.

Hız Ayarı özelliği nedir?

Hız Ayarı özelliği 2 kademeli olarak duyurulmuştur.

Isı Ayarı özelliği nedir?

Isı Ayarı özelliği 3 kademeli olarak duyurulmuştur.

Soğuk Hava özelliği var mı?

Üründe Soğuk Hava özelliği Var

Güç özelliği nedir?

Güç özelliği 2200 W olarak duyurulmuştur.

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Profesyonel AC Motor olarak duyurulmuştur.

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Siyah olarak duyurulmuştur.

Kablo Uzunluğu özelliği nedir?

Kablo Uzunluğu özelliği 300 cm olarak duyurulmuştur.

Asma Kancası özelliği var mı?

Üründe Asma Kancası özelliği Var

Dar Başlık özelliği var mı?

Üründe Dar Başlık özelliği Var

Detaylı Açıklama

TF 6004 Saç Kurutma Makinesi, saçlarınızın sağlıklı ve parlak olmasını sağlamak için sofistike teknolojilerin her birini kullanan teknolojinin en gelişmiş örneğidir. h2>Özel Ses Sistemi Bulunan Teknolojik Saç Kurutma Makinesi TF 6004 Saç Kurutma Makinesi, tamamen teknolojinin mükemmel çözümüdür. Sahip olduğu özel ses sistemi ve motoru, saç bakımının daha kolay, daha iyi ve daha hızlı yapılmasını sağlar. Bu saç kurutma makinesi sayesinde saçınız derinlemesine nemlendirilir ve beslenir. Saçlarınızın daha gür, parlak ve sağlıklı görünmesini sağlar. PF 6004 ile keskin bir kesim uygulanabilir. strong>Mermi Şekilli Rehberli Fönlü Eğimli Sahası TF 6004'e, mermi şekilli rehberli, eğimli sahalıda dahildir. Bu, kullanıcıların kalkan şekilli saç efektleri veya sıyrık şekli saç stillerine kolayca ulaşmasını sağlar. li>Kablosuz ve Buhar Teknolojisi TF 6004 Saç Kurutma Makinesi, kablosuz teknoloji ve buhar çıkarma teknolojisine sahiptir. Bu özellik, aynı anda her iki fon şeklinde saçları kurutmayı ve kullanıcıyı karmaşadan kurtarmayı sağlar. span>Yüksek Kaliteli Duvar Tipi Kılıfı TF 6004, yüksek kaliteli bir duvar tipi kılıfa sahiptir. Bu kılıf, saç kurutma makinesinin zarar görmesini önlediği gibi, evinizde ve muhtemelen iş yerinizde güvenli bir şekilde saklamanıza da yardımcı olur. TF 6004 Saç Kurutma Makinesi, teknolojinin kapsamlı özelliklerine sahip. Teknolojinin kalitesi ile beraber, saçlarınız için en modern çözümü odaklayıyor. Saçlarınızı gür, parlak ve sağlıklı görünümlü tutmak için mükemmel bir seçenektir.

Techfit TF 6004 Saç Kurutma Makinesi videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.