FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Davlumbaz > Teka > Teka ATV 60 M Davlumbaz Fiyatı Teka ATV 60 M Davlumbaz

Teka ATV 60 M Davlumbaz Fiyatı

Yapılan 25001 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.4/5

PUAN
88/100

Teka ATV 60 M Davlumbaz fiyatı ve özellikleri hakkında bilgiye ulaşabileceğiniz sayfamızda aynı zamanda ürünü tecrübe edenler tarafından belirtilen Teka ATV 60 M Davlumbaz yorumları da gösterilmektedir. Teka ATV 60 M Davlumbaz satın almayı talep edenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar yardımı ile sipariş verilmeden teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı detaylarını yardımı ile Teka ATV 60 M Davlumbaz nereden alabilirim diye araştırma yapan tüketiciler için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi ekleyebilir diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Cihaz Türü

Davlumbaz

Davlumbaz Şekli

Eğimli

Davlumbaz Tipi

Duvar Tipi

Maksimum Emiş

450 m3/sa

Teka ATV 60 M Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Cihaz Türü
Davlumbaz
Davlumbaz Tipi
Duvar Tipi
Kontrol Tipi
Mekanik
Özellikler
Filtre Doluluk Göstergesi
Aluminyum Kaset Filtre
Halojen Aydınlatma

PERFORMANS

Maksimum Emiş
450 m3/sa
Kademe Sayısı
3 kademe

TASARIM

Sınıf
60 cm
Davlumbaz Şekli
Eğimli
Renk
Beyaz

Teka ATV 60 M Davlumbaz Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Teka ATV 60 M Davlumbaz

Cihaz Türü özelliği nedir?

Cihaz Türü özelliği Davlumbaz olarak duyurulmuştur.

Davlumbaz Tipi özelliği var mı?

Üründe Davlumbaz Tipi özelliği Duvar Tipi

Kontrol Tipi özelliği nedir?

Kontrol Tipi özelliği Mekanik olarak duyurulmuştur.

Özellikler özelliği nedir?

Özellikler özelliği Filtre Doluluk Göstergesi Aluminyum Kaset Filtre Halojen Aydınlatma olarak duyurulmuştur.

Maksimum Emiş özelliği nedir?

Maksimum Emiş özelliği 450 m3/sa olarak duyurulmuştur.

Kademe Sayısı özelliği nedir?

Kademe Sayısı özelliği 3 kademe olarak duyurulmuştur.

Sınıf özelliği nedir?

Sınıf özelliği 60 cm olarak duyurulmuştur.

Davlumbaz Şekli özelliği nedir?

Davlumbaz Şekli özelliği Eğimli olarak duyurulmuştur.

Renk özelliği nedir?

Renk özelliği Beyaz olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Teka ATV 60 M Davlumbaz Fiyatı

Teka ATV 60 M Davlumbaz fiyatı incelendiğinde ise fiyat-performans oranı avantajlı bir üründür. Ekonomik bir fiyatla sipariş verebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tecrübe sunarak ücretinin karşılığını veriyor. Diğer yandan, mağazalarımızda ara vermeden güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

İnceleme

TEKA tarafından üretilen Davlumbaz kategorisindeki Teka ATV 60 M Davlumbaz, tüketicilerin beklentilerini doyurmayı hedefleyen bir üründür.

Satın Al

Alışveriş yapma işlemi için de TEKA satıcıları üzerinden sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat opsiyonlarını görüntüleyebilir, etraflıca incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına görüntüleyebilirsiniz. Ek olarak, Teka ATV 60 M Davlumbaz ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de inceleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Teka ATV 60 M Davlumbaz Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında üstün kalitede malzemelerden üretilmiş özellikler bulunuyor. Bunların dışında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de epeyce gelişmiş durumda. Tüketiciler, Teka ATV 60 M Davlumbaz ile arzu ettikleri işi kolaylıkla yapabilirler.

Nerede Satılır?

Nereden satın alabileceğinize dair sorularınızda da size destek vermek için, Davlumbaz kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar özelinde bilgiler iletiyoruz. En kısa sürede teslimat süreçleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti kapsamı gibi konularda da kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.

Teknik Servis

Davlumbaz teknik servisleri için ürünün web sitesine ulaşmanızı tavsiye ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. İade hakkı tüm ürünler için geçerli değildir. Arızalı Teka ATV 60 M Davlumbaz için teknik servisten garanti süresi boyunca tamir başvurusunda bulunabilirsiniz.Teka ATV 60 M Davlumbaz videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.