FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Hava Temizleyici > Teknojen > Teknojen HVT123 Hava Temizleyici Fiyatı Teknojen HVT123 Hava Temizleyici

Teknojen HVT123 Hava Temizleyici Fiyatı

Yapılan 25412 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.3/5

PUAN
86/100

Teknojen HVT123 Hava Temizleyici fiyatı ve özellikleri hususunda bilgi alabileceğiniz incelememizde ek olarak ürünü satın alanlar tarafından yazılan Teknojen HVT123 Hava Temizleyici yorumları da yayınlanmaktadır. Teknojen HVT123 Hava Temizleyici satın almayı arzu edenler için ürün en uygun fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı kurallarını üzerinden Teknojen HVT123 Hava Temizleyici nereden alabilirim diye soran alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne basitçe satın alabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı yorumunuzu ekleyebilir diğer tüketicilere tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Etki Alanı (En Fazla)

70 m²

HEPA Filtre

İyon Özelliği

Uzaktan Kumanda

Karbon Filtre

Teknojen HVT123 Hava Temizleyici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Kullanım Tipi
Kablolu
Ürün Tipi
Hava Temizleyici
Etki Alanı (En Fazla)
70 m²
Uzaktan Kumanda
Var
İyon Özelliği
Yok
Ozon Özelliği
Yok
Diğer Özellikler
Difüzyon Sistemi
Hızlı Mod

FİLTRE BİLGİLERİ

HEPA Filtre
Var
Karbon Filtre
Var

TASARIM

Dijital Gösterge
Var
Renk Seçenekleri
Beyaz

Teknojen HVT123 Hava Temizleyici Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Teknojen HVT123 Hava Temizleyici

Kullanım Tipi özelliği nedir?

Kullanım Tipi özelliği Kablolu olarak duyurulmuştur.

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Hava Temizleyici olarak duyurulmuştur.

Etki Alanı (En Fazla) özelliği nedir?

Etki Alanı (En Fazla) özelliği 70 m² olarak duyurulmuştur.

Uzaktan Kumanda özelliği var mı?

Üründe Uzaktan Kumanda özelliği Var

İyon Özelliği özelliği var mı?

Üründe İyon Özelliği özelliği Yok

Ozon Özelliği özelliği var mı?

Üründe Ozon Özelliği özelliği Yok

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Difüzyon Sistemi Hızlı Mod olarak duyurulmuştur.

HEPA Filtre özelliği var mı?

Üründe HEPA Filtre özelliği Var

Karbon Filtre özelliği var mı?

Üründe Karbon Filtre özelliği Var

Dijital Gösterge özelliği var mı?

Üründe Dijital Gösterge özelliği Var

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Beyaz olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Teknik Servis

Hava Temizleyici teknik servisleri için ürünün web sitesine gitmenizi rica ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız vardır. İade hakkı tüm ürünler için geçerli değildir. Arızalı Teknojen HVT123 Hava Temizleyici için teknik servisten garanti süresi boyunca tamir isteğinde bulunabilirsiniz.

İnceleme

TEKNOJEN tarafından üretilen Hava Temizleyici kategorisindeki Teknojen HVT123 Hava Temizleyici, ilgilenenlerin beklentilerini gidermeyi gaye edinen bir üründür.

Teknojen HVT123 Hava Temizleyici Fiyatı

Teknojen HVT123 Hava Temizleyici fiyatı incelendiğinde ise fiyat-performans oranı yeterli bir üründür. Ekonomik bir fiyatla elde edebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir kullanım sunarak ücretinin karşılığını veriyor. Bunun yanında, sanal mağazamızda düzenli olarak güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Nerede Satılır?

Nereden alabileceğinize yönelik sorularınızda da size destek olmak için, Hava Temizleyici kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar özelinde bilgiler veriyoruz. En kısa sürede teslimat olanakları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti olanakları gibi konularda da detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Satın Al

Sipariş verme işlemi için de TEKNOJEN web sitesi üzerinden basitçe verebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat seçeneklerini görüntüleyebilir, ayrıntılı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına elde edebilirsiniz. Bunun yanında, Teknojen HVT123 Hava Temizleyici ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de listeleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Teknojen HVT123 Hava Temizleyici Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında standart üstü malzemelerden yapılmış özellikler yer alıyor. Bunların dışında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de epeyce gelişmiş durumda. Satın alanlar, Teknojen HVT123 Hava Temizleyici ile hedefledikleri işi kolaylıkla yapabilirler.Teknojen HVT123 Hava Temizleyici videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.