FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Davlumbaz > Termikel > Termikel Caspia XG90 Davlumbaz Fiyatı Termikel Caspia XG90 Davlumbaz

Termikel Caspia XG90 Davlumbaz Fiyatı

Yapılan 28458 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.9/5

PUAN
98/100

Termikel Caspia XG90 Davlumbaz fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi alabileceğiniz incelememizde ek olarak ürünü tecrübe edenler tarafından değerlendirilen Termikel Caspia XG90 Davlumbaz yorumları da yer almaktadır. Termikel Caspia XG90 Davlumbaz satın almayı isteyenler için ürün en ucuz fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş gerçekleştirilmeden teslimat ve kargo şartlarını, garanti ve iade prosedürlerini lütfen satıcı şartlarını vasıtasıyla Termikel Caspia XG90 Davlumbaz nereden alabilirim diye soran tüketiciler için kullanıcı yorumları ile ürüne güvenli şekilde edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı yorumunuzu belirtebilir diğer kullanıcılara rehber olabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Cihaz Türü

Davlumbaz

Davlumbaz Şekli

T Tipi

Davlumbaz Tipi

Duvar Tipi

Maksimum Emiş

500 m3/sa

Termikel Caspia XG90 Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Cihaz Türü
Davlumbaz
Davlumbaz Tipi
Duvar Tipi
Kontrol Tipi
Mekanik
Özellikler
Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre
Gömülebilir Düğmeler
Halojen Aydınlatma
Opsiyonel Karbon Filtre

PERFORMANS

Minimum Emiş
300 m3/sa
Maksimum Emiş
500 m3/sa
Kademe Sayısı
3 kademe

TASARIM

Sınıf
90 cm
Davlumbaz Şekli
T Tipi
Renk
Inox

Termikel Caspia XG90 Davlumbaz Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Termikel Caspia XG90 Davlumbaz

Cihaz Türü özelliği nedir?

Cihaz Türü özelliği Davlumbaz olarak duyurulmuştur.

Davlumbaz Tipi özelliği var mı?

Üründe Davlumbaz Tipi özelliği Duvar Tipi

Kontrol Tipi özelliği nedir?

Kontrol Tipi özelliği Mekanik olarak duyurulmuştur.

Özellikler özelliği nedir?

Özellikler özelliği Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre Gömülebilir Düğmeler Halojen Aydınlatma Opsiyonel Karbon Filtre olarak duyurulmuştur.

Minimum Emiş özelliği nedir?

Minimum Emiş özelliği 300 m3/sa olarak duyurulmuştur.

Maksimum Emiş özelliği nedir?

Maksimum Emiş özelliği 500 m3/sa olarak duyurulmuştur.

Kademe Sayısı özelliği nedir?

Kademe Sayısı özelliği 3 kademe olarak duyurulmuştur.

Sınıf özelliği nedir?

Sınıf özelliği 90 cm olarak duyurulmuştur.

Davlumbaz Şekli özelliği nedir?

Davlumbaz Şekli özelliği T Tipi olarak duyurulmuştur.

Renk özelliği nedir?

Renk özelliği Inox olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

İnceleme

TERMIKEL tarafından üretilen Davlumbaz kategorisindeki Termikel Caspia XG90 Davlumbaz, kullanıcıların ümitlerini gidermeyi hedefleyen bir üründür.

Termikel Caspia XG90 Davlumbaz Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında üstün kalitede malzemelerden yaratılmış özellikler bulunuyor. Bunların ötesinde, ürünün diğer teknolojik özellikleri de üst seviyede gelişmiş durumda. Kullananlar, Termikel Caspia XG90 Davlumbaz ile arzu ettikleri işi basitçe yapabilirler.

Termikel Caspia XG90 Davlumbaz Fiyatı

Termikel Caspia XG90 Davlumbaz fiyatı hususunda ise fiyat-performans oranı iyi durumda bir üründür. Uygun bir fiyatla sipariş verebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir kullanım sunarak ücretinin haklı olduğunu kanıtlıyor. Bunun yanında, web sitemizde sık sık güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş verebileceğinize dair sorularınızda da size yardımcı olmak için, Davlumbaz kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar hakkında bilgiler iletiyoruz. En hızlı teslimat süreçleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti şartları gibi konularda da geniş çaplı bilgiye erişebilirsiniz.

Satın Al

Satın alma işlemi için de TERMIKEL sayfası üzerinden kolayca verebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat seçeneklerini görüntüleyebilir, iyi incelenmiş incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına erişebilirsiniz. Ek olarak, Termikel Caspia XG90 Davlumbaz ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de göz önüne alarak en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Teknik Servis

Davlumbaz teknik servisleri için ürünün web sitesine erişmenizi tavsiye ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden satın aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. İade hakkı tüm siparişler için geçerli değildir. Arızalı Termikel Caspia XG90 Davlumbaz için teknik servisten garanti süresi boyunca tamir talebinde bulunabilirsiniz.Termikel Caspia XG90 Davlumbaz videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.