FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Deterjan > Tex > Tex Matik Canlı Renkler Toz Çamaşır Deterjanı 9 kg Deterjan Fiyatı Tex Matik Canlı Renkler Toz Çamaşır Deterjanı 9 kg Deterjan

Tex Matik Canlı Renkler Toz Çamaşır Deterjanı 9 kg Deterjan Fiyatı

Yapılan 21312 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.2/5

PUAN
84/100

Tex Matik Canlı Renkler Toz Çamaşır Deterjanı 9 kg Deterjan fiyatı ve özellikleri hususunda bilgi elde edebileceğiniz sitemizde ek olarak ürünü tecrübe edenler tarafından gönderilen Tex Matik Canlı Renkler Toz Çamaşır Deterjanı 9 kg Deterjan yorumları da bulunmaktadır. Tex Matik Canlı Renkler Toz Çamaşır Deterjanı 9 kg Deterjan satın almayı talep edenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar yardımı ile sipariş verilmeden teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı detaylarını yardımı ile Tex Matik Canlı Renkler Toz Çamaşır Deterjanı 9 kg Deterjan nereden alabilirim diye araştırma yapan ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne güvenli şekilde ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı yorumunuzu yazabilir diğer alıcılara fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Deterjan

Ürün Yapısı

Toz

Kullanım Alanı

Çamaşır Yıkama

Çamaşır Tipi

Renkliler

Kullanım Şekli

Makinede

Parfüm

Parfümlü

Organik Sertifikası

Vegan Sertifikası

Tex Matik Canlı Renkler Toz Çamaşır Deterjanı 9 kg Deterjan Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Deterjan
Kullanım Alanı
Çamaşır Yıkama
Kullanım Şekli
Makinede
Ağırlık/Hacim
9 kg
Seri
Canlı Renkler
Çamaşır Tipi
Renkliler

YAPISAL ÖZELLİKLER

Ürün Yapısı
Toz
Parfüm
Parfümlü
Organik Sertifikası
Yok
Vegan Sertifikası
Yok

Tex Matik Canlı Renkler Toz Çamaşır Deterjanı 9 kg Deterjan Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Tex Matik Canlı Renkler Toz Çamaşır Deterjanı 9 kg Deterjan

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Deterjan olarak duyurulmuştur.

Kullanım Alanı özelliği nedir?

Kullanım Alanı özelliği Çamaşır Yıkama olarak duyurulmuştur.

Kullanım Şekli özelliği nedir?

Kullanım Şekli özelliği Makinede olarak duyurulmuştur.

Ağırlık/Hacim özelliği nedir?

Ağırlık/Hacim özelliği 9 kg olarak duyurulmuştur.

Seri özelliği nedir?

Seri özelliği Canlı Renkler olarak duyurulmuştur.

Çamaşır Tipi özelliği nedir?

Çamaşır Tipi özelliği Renkliler olarak duyurulmuştur.

Ürün Yapısı özelliği nedir?

Ürün Yapısı özelliği Toz olarak duyurulmuştur.

Parfüm özelliği nedir?

Parfüm özelliği Parfümlü olarak duyurulmuştur.

Organik Sertifikası özelliği var mı?

Üründe Organik Sertifikası özelliği Yok

Vegan Sertifikası özelliği var mı?

Üründe Vegan Sertifikası özelliği Yok

Detaylı Açıklama

Nerede Satılır?

Nereden alabileceğinize yönelik sorularınızda da size destek olmak için, Deterjan kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile ilgili bilgiler sağlıyoruz. En kısa sürede teslimat olanakları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti kapsamı gibi konularda da ayrıntılı bilgiye erişebilirsiniz.

Teknik Servis

Deterjan teknik servisleri için ürünün web sitesine gitmenizi rica ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş ettiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız kullanıma hazırdır. İade hakkı tüm kategoriler için geçerli değildir. Arızalı Tex Matik Canlı Renkler Toz Çamaşır Deterjanı 9 kg Deterjan için teknik servisten garanti süresi boyunca tamir talebinde bulunabilirsiniz.

Tex Matik Canlı Renkler Toz Çamaşır Deterjanı 9 kg Deterjan Fiyatı

Tex Matik Canlı Renkler Toz Çamaşır Deterjanı 9 kg Deterjan fiyatı hakkında ise fiyat-performans oranı iyi durumda bir üründür. Bütçe dostu bir fiyatla sipariş verebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir kullanım sunarak ücretinin karşılığını veriyor. Ek olarak, web sitemizde sürekli güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Tex Matik Canlı Renkler Toz Çamaşır Deterjanı 9 kg Deterjan Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış özellikler içeriyor. Bunların ötesinde, ürünün diğer teknolojik özellikleri de oldukça gelişmiş durumda. Tüketiciler, Tex Matik Canlı Renkler Toz Çamaşır Deterjanı 9 kg Deterjan ile arzu ettikleri işi kolaylıkla yapabilirler.

Satın Al

Satın alma işlemi için de TEX sayfası üzerinden kolayca oluşturabilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat olanaklarını görüntüleyebilir, detaylı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına görüntüleyebilirsiniz. Ek olarak, Tex Matik Canlı Renkler Toz Çamaşır Deterjanı 9 kg Deterjan ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de listeleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

İnceleme

TEX tarafından üretilen Deterjan kategorisindeki Tex Matik Canlı Renkler Toz Çamaşır Deterjanı 9 kg Deterjan, satın alanların beklentilerini doyurmayı hedefleyen bir üründür.Tex Matik Canlı Renkler Toz Çamaşır Deterjanı 9 kg Deterjan videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.