FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Kanguru > The Baba Sling > The Baba Sling Light Kanguru Fiyatı The Baba Sling Light Kanguru

The Baba Sling Light Kanguru Fiyatı

Yapılan 25626 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.1/5

PUAN
82/100

The Baba Sling Light Kanguru fiyatı ve özellikleri konusunda bilgi elde edebileceğiniz makalemizde bir de ürünü deneyimleyenler tarafından yazılan The Baba Sling Light Kanguru yorumları da bulunmaktadır. The Baba Sling Light Kanguru satın almayı talep edenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş gerçekleştirilmeden teslimat ve kargo detaylarını, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı kurallarını üzerinden The Baba Sling Light Kanguru nereden alabilirim diye merak eden ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne basitçe satın alabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi gönderebilir diğer alıcılara rehber olabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Fonksiyonu

Kanguru

Kullanıcı Ağırlığı

3.5-15 kg

Kullanıcı Grubu

Grup 0+

Kullanıcı Sınıfı

Bebek

Kullanım Kriteri

Kiloya Göre

The Baba Sling Light Kanguru Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Fonksiyonu
Kanguru
Kullanıcı Grubu
Grup 0+
Kullanıcı Sınıfı
Bebek
Kullanım Kriteri
Kiloya Göre
Kullanıcı Ağırlığı
3.5-15 kg
Diğer Özellikler
%100 Pamuk İç Hazne
Ayarlanabilen Omuz Askısı
Cep Özelliği
Emzirmeye Uygundur
Makinede Yıkanabilir
5 Farklı Pozisyon

GÜVENLİK/KONFOR

Güvenlik Standardı
EN 13209

TASARIM

Renk Seçenekleri
Kırmızı
Lacivert
Lila
Mavi
Pembe

The Baba Sling Light Kanguru Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

The Baba Sling Light Kanguru

Ürün Fonksiyonu özelliği nedir?

Ürün Fonksiyonu özelliği Kanguru olarak duyurulmuştur.

Kullanıcı Grubu özelliği nedir?

Kullanıcı Grubu özelliği Grup 0+ olarak duyurulmuştur.

Kullanıcı Sınıfı özelliği nedir?

Kullanıcı Sınıfı özelliği Bebek olarak duyurulmuştur.

Kullanım Kriteri özelliği nedir?

Kullanım Kriteri özelliği Kiloya Göre olarak duyurulmuştur.

Kullanıcı Ağırlığı özelliği nedir?

Kullanıcı Ağırlığı özelliği 3.5-15 kg olarak duyurulmuştur.

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği %100 Pamuk İç Hazne Ayarlanabilen Omuz Askısı Cep Özelliği Emzirmeye Uygundur Makinede Yıkanabilir 5 Farklı Pozisyon olarak duyurulmuştur.

Güvenlik Standardı özelliği nedir?

Güvenlik Standardı özelliği EN 13209 olarak duyurulmuştur.

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Kırmızı Lacivert Lila Mavi Pembe olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

The Baba Sling Light Kanguru Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek standartlarda malzemelerden yaratılmış özellikler sunuyor. Bunların yanı sıra, ürünün diğer teknolojik özellikleri de oldukça gelişmiş durumda. Tüketiciler, The Baba Sling Light Kanguru ile hedefledikleri işi kolaylıkla yapabilirler.

İnceleme

THE BABA SLING tarafından üretilen Kanguru kategorisindeki The Baba Sling Light Kanguru, ilgilenenlerin beklentilerini gidermeyi amaçlayan bir üründür.

Teknik Servis

Kanguru teknik servisleri için ürünün web sitesine erişmenizi öneririz. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş ettiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız durmaktadır. İade hakkı tüm ürünler için geçerli değildir. Arızalı The Baba Sling Light Kanguru için teknik servisten garanti süresi bitmedikçe tamir talebinde bulunabilirsiniz.

Satın Al

Sipariş verme işlemi için de THE BABA SLING mağazaları üzerinden hızlı bir şekilde verebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat opsiyonlarını görüntüleyebilir, iyi incelenmiş incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, The Baba Sling Light Kanguru ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de inceleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş verebileceğinize dair sorularınızda da size yardım iletmek için, Kanguru kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile alakalı bilgiler iletiyoruz. En süratli teslimat olanakları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti olanakları gibi konularda da kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.

The Baba Sling Light Kanguru Fiyatı

The Baba Sling Light Kanguru fiyatı incelendiğinde ise fiyat-performans oranı yüksek bir üründür. Bütçe dostu bir fiyatla sipariş verebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir deneyim sunarak ücretinin haklı olduğunu kanıtlıyor. Bunun yanında, sayfamızda düzenli olarak güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.The Baba Sling Light Kanguru videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.