FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Kanguru > TommyBaby > TommyBaby Need Kanguru Fiyatı TommyBaby Need Kanguru

TommyBaby Need Kanguru Fiyatı

Yapılan 20807 kullanıcı değerlendirmesine göre

3.8/5

PUAN
76/100

TommyBaby Need Kanguru fiyatı ve özellikleri konusunda bilgi edinebileceğiniz sitemizde aynı zamanda ürünü deneyimleyenler tarafından değerlendirilen TommyBaby Need Kanguru yorumları da bulunmaktadır. TommyBaby Need Kanguru satın almayı talep edenler için ürün en ucuz fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar vasıtasıyla sipariş gerçekleştirilmeden teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı detaylarını üzerinden TommyBaby Need Kanguru nereden alabilirim diye araştırma yapan alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca erişebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi belirtebilir diğer ziyaretçilerimize tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Fonksiyonu

Kanguru

Kullanıcı Ağırlığı

7-20 kg

Kullanıcı Grubu

Grup 0+

Kullanıcı Sınıfı

Bebek

Kullanım Kriteri

Kiloya Göre

TommyBaby Need Kanguru Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Fonksiyonu
Kanguru
Kullanıcı Grubu
Grup 0+
Grup 1
Kullanıcı Sınıfı
Bebek
Yürümeye Başlayan Çocuk
Kullanım Kriteri
Kiloya Göre
Kullanıcı Ağırlığı
7-20 kg
Diğer Özellikler
Azo Boya İçermez
Emzirmeye Uygundur
Geniş Omuz Askısı
Makinede Yıkanabilir
Polar İç Hazne

TASARIM

Renk Seçenekleri
Gri
Kahverengi

TommyBaby Need Kanguru Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

TommyBaby Need Kanguru

Ürün Fonksiyonu özelliği nedir?

Ürün Fonksiyonu özelliği Kanguru olarak duyurulmuştur.

Kullanıcı Grubu özelliği nedir?

Kullanıcı Grubu özelliği Grup 0+ Grup 1 olarak duyurulmuştur.

Kullanıcı Sınıfı özelliği nedir?

Kullanıcı Sınıfı özelliği Bebek Yürümeye Başlayan Çocuk olarak duyurulmuştur.

Kullanım Kriteri özelliği nedir?

Kullanım Kriteri özelliği Kiloya Göre olarak duyurulmuştur.

Kullanıcı Ağırlığı özelliği nedir?

Kullanıcı Ağırlığı özelliği 7-20 kg olarak duyurulmuştur.

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Azo Boya İçermez Emzirmeye Uygundur Geniş Omuz Askısı Makinede Yıkanabilir Polar İç Hazne olarak duyurulmuştur.

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Gri Kahverengi olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

TommyBaby Need Kanguru Fiyatı

TommyBaby Need Kanguru fiyatı konusunda ise fiyat-performans oranı iyi durumda bir üründür. Ekonomik bir fiyatla sipariş verebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tatmin sunarak ücretinin karşılıyor. Diğer yandan, sayfamızda düzenli olarak güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Teknik Servis

Kanguru teknik servisleri için ürünün web sitesine uğramanızı hatırlatırız. Eğer ürünü internet üzerinden satın aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. İade hakkı tüm ürünler için geçerli değildir. Arızalı TommyBaby Need Kanguru için teknik servisten garanti süresi devam ettikçe tamir arzusunda bulunabilirsiniz.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş verebileceğinize dair sorularınızda da size yardım iletmek için, Kanguru kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile ilgili bilgiler açıklıyoruz. En çabuk teslimat prosedürleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti süreleri gibi konularda da detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

İnceleme

TOMMYBABY tarafından üretilen Kanguru kategorisindeki TommyBaby Need Kanguru, kullanıcıların umutlarını tatmin etmeyi gaye edinen bir üründür.

TommyBaby Need Kanguru Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında standart üstü malzemelerden yaratılmış özellikler bulunuyor. Bunların ötesinde, ürünün diğer teknolojik özellikleri de oldukça gelişmiş durumda. Satın alanlar, TommyBaby Need Kanguru ile diledikleri işi sıkıntı çekmeden yapabilirler.

Satın Al

Tedarik etme işlemi için de TOMMYBABY mağazaları üzerinden sorunsuzca gönderebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat opsiyonlarını görüntüleyebilir, iyi incelenmiş incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Ek olarak, TommyBaby Need Kanguru ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de göz önüne alarak en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.TommyBaby Need Kanguru videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.