FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Saç Kurutma Makinesi > Turbobella > Turbobella ion9000 Fön Makinesi Fiyatı Turbobella ion9000 Fön Makinesi

Turbobella ion9000 Fön Makinesi Fiyatı

Yapılan 23310 kullanıcı değerlendirmesine göre

5/5

PUAN
100/100

Turbobella ion9000 Fön Makinesi fiyatı ve özellikleri hususunda bilgi edinebileceğiniz incelememizde ayrıca ürünü satın alanlar tarafından yazılan Turbobella ion9000 Fön Makinesi yorumları da yer almaktadır. Turbobella ion9000 Fön Makinesi satın almayı isteyenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş yapılmadan teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı kurallarını vasıtasıyla Turbobella ion9000 Fön Makinesi nereden alabilirim diye ilgilenen müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi yazabilir diğer alıcılara rehber olabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kullanım Tipi

Standart

Güç

2700 W

Hız Ayarı

2 kademeli

Isı Ayarı

2 kademeli

Turbobella ion9000 Fön Makinesi Fiyatları

Turbobella ion9000 Fön Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Kullanım Tipi
Standart
Hız Ayarı
2 kademeli
Isı Ayarı
2 kademeli
Soğuk Hava
Var

TEKNİK ÖZELLİKLER

Güç
2700 W

TASARIM

Renk Seçenekleri
Siyah
Asma Kancası
Var

AKSESUAR

Difüzör
Var
Dar Başlık
Var

Turbobella ion9000 Fön Makinesi Kullanıcı Yorumları

Müzeyyen Ad***

2 Nisan 2023

Harika bir fön makinesi. Daha önce kullandığım makineler ile fön çekemiyordum. Bu kuaförlerdeki gibi sıcak fön makinesi. Saçı çok güzel şekle sokuyor. Youtube dan izleyerek değişik fön modelleri öğrenip uyguluyorum. 6 aydır bir çok yeni saç şeklini kendi kendime yapmayı öğrendim. Turbobella ion9000 almayı düşünenlere kesinlikle almalarını öneririm.

Yalçın Ke***

5 Nisan 2023

25 senedir kuaförüm. Türkiyede de böyle güçlü makinelerin üretilmesi gurur verici. Bu makine ile fön çekemeyenin el pratiği zayıftır. Fön süresini yarı yarıya azaltıyor. Üstelik müşterilerim fönün kalıcılığından da çok memnun. Saçı ezerek şekle sokuyor. Her salonda bulunmalı.

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Turbobella ion9000 Fön Makinesi

Kullanım Tipi özelliği nedir?

Kullanım Tipi özelliği Standart olarak duyurulmuştur.

Hız Ayarı özelliği nedir?

Hız Ayarı özelliği 2 kademeli olarak duyurulmuştur.

Isı Ayarı özelliği nedir?

Isı Ayarı özelliği 2 kademeli olarak duyurulmuştur.

Soğuk Hava özelliği var mı?

Üründe Soğuk Hava özelliği Var

Güç özelliği nedir?

Güç özelliği 2700 W olarak duyurulmuştur.

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Siyah olarak duyurulmuştur.

Asma Kancası özelliği var mı?

Üründe Asma Kancası özelliği Var

Difüzör özelliği var mı?

Üründe Difüzör özelliği Var

Dar Başlık özelliği var mı?

Üründe Dar Başlık özelliği Var

Detaylı Açıklama

Turbobella ion9000 Profesyonel Fön Makinesi, son teknoloji ile karşımıza çıkan bir alet. Saçlarınızın her zaman iyi duruma gelmesi için harika bir araç! Hem saç kurutma, hem de kullanım kolaylığı, etkileyici bir üründür.

Turbobella Ion9000 Fön Makinesi ile Hızlı Fön Performansı

Turbobella'nın Ion9000 saç kurutma makinesi, bugüne kadarki en seçkin saç kurutmada kullanabileceğiniz muhteşem bir üründür. Saç kurutma sürecinde nötr jon teknolojisini kullanarak saçlarınızın daha parlak ve sağlıklı görünmesini sağlar. Makinedeki Turbo Jet fön üstündeki köpük, saçları kolayca kuruturken parlak bir hal bırakır. Makinenin eşsiz bir tuş takımı vardır; Eğer saçlarınızın kalın ve ya da kıvırcık olduğunu düşünüyorsanız, Turbo Jet'in ekstra dayanıklı modu, onlara maksimum kontrolü sağlar. Kurulum Turbobella'nın Ion9000 saç kurutma makinesi, kurulumu kolaydır. Makineyi prize taktıktan ve güç kablosunu ucuna taktıktan sonra, istenen sıcaklık ve şiddeti seçmek için özel düğmelere basmanız yeterlidir. Ayrıca, beraberinde gelen uzatmalı kablolar sayesinde, nerede isterseniz makinenizi kullanabilirsiniz.

Turbobella Ion9000 Saç Kurutma Makinesinin Saçlarınızı Koruma Özelliği

Turbobella'nın Ion9000 saç kurutma makinesi, saç kurutma sürecinde saçlarınızı hassas şekilde korur. Makinenin içindeki ısı sensörleri, saçlarınıza hasar vermeden harici ısının düzenlenmesini ve istediğiniz şiddet aralığını sağlamanıza yardımcı olur.
 • Model: ion9000 (birim başına 9000 ± ion)
 • Güç: 2700 Watt
 • Güç kablosu: 2 metre
 • İonizer ÖZelliği: Var
 • Turbobella Ion9000 Saç kurutma makinesini kaliteli bir saç kurutma deneyimi için alabileceğiniz en iyi seçenekler arasındadır. Saçlarınızı kururken ve beslerken yardımcı olur, onların sağlıklı bir şekilde kalmalarını sağlar ve profesyonel sonuçlar almanızı kolaylaştırır.

  Turbobella ion9000 Fön Makinesi videoları, resimleri, alışveriş

  logo

  logo

  Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
  Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.