FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Derin Dondurucu > Uğur > Uğur UDD 30 SF Derin Dondurucu Fiyatı Uğur UDD 30 SF Derin Dondurucu

Uğur UDD 30 SF Derin Dondurucu Fiyatı

Yapılan 28389 kullanıcı değerlendirmesine göre

4/5

PUAN
80/100

Uğur UDD 30 SF Derin Dondurucu fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgi alabileceğiniz incelememizde bir de ürünü satın alanlar tarafından gönderilen Uğur UDD 30 SF Derin Dondurucu yorumları da yer almaktadır. Uğur UDD 30 SF Derin Dondurucu satın almayı düşünenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar yardımı ile sipariş gerçekleştirilmeden teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı kurallarını yardımı ile Uğur UDD 30 SF Derin Dondurucu nereden alabilirim diye ilgilenen alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı tecrübenizi gönderebilir diğer alıcılara tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Net Hacim

323 lt

Yükseklik

895 mm

Uğur UDD 30 SF Derin Dondurucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Kullanım Şekli
Yatay
Net Hacim
323 lt

TASARIM

Renk
Beyaz
Yükseklik
895 mm
Genişlik
1284 mm
Derinlik
700 mm
Ağırlık
61 kg

DOKÜMAN

Kullanım Kılavuzu
Uğur UDD 30 SF Derin Dondurucu Kullanım Kılavuzu

Uğur UDD 30 SF Derin Dondurucu Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Uğur UDD 30 SF Derin Dondurucu

Kullanım Şekli özelliği nedir?

Kullanım Şekli özelliği Yatay olarak duyurulmuştur.

Net Hacim özelliği nedir?

Net Hacim özelliği 323 lt olarak duyurulmuştur.

Renk özelliği nedir?

Renk özelliği Beyaz olarak duyurulmuştur.

Yükseklik özelliği nedir?

Yükseklik özelliği 895 mm olarak duyurulmuştur.

Genişlik özelliği nedir?

Genişlik özelliği 1284 mm olarak duyurulmuştur.

Derinlik özelliği nedir?

Derinlik özelliği 700 mm olarak duyurulmuştur.

Ağırlık özelliği nedir?

Ağırlık özelliği 61 kg olarak duyurulmuştur.

Kullanım Kılavuzu özelliği nedir?

Kullanım Kılavuzu özelliği Uğur UDD 30 SF Derin Dondurucu Kullanım Kılavuzu olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Uğur UDD 30 SF Derin Dondurucu Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında standart üstü malzemelerden yaratılmış özellikler içeriyor. Bunların dışında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de oldukça gelişmiş durumda. Kullananlar, Uğur UDD 30 SF Derin Dondurucu ile arzu ettikleri işi sıkıntı çekmeden yapabilirler.

Teknik Servis

Derin Dondurucu teknik servisleri için ürünün web sitesine erişmenizi tavsiye ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız durmaktadır. İade hakkı tüm satışlar için geçerli değildir. Arızalı Uğur UDD 30 SF Derin Dondurucu için teknik servisten garanti süresi bitmedikçe tamir isteğinde bulunabilirsiniz.

Satın Al

Tedarik etme işlemi için de UĞUR web sitesi üzerinden basitçe gönderebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat opsiyonlarını görüntüleyebilir, detaylı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına elde edebilirsiniz. Ayrıca, Uğur UDD 30 SF Derin Dondurucu ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de inceleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

İnceleme

UĞUR tarafından üretilen Derin Dondurucu kategorisindeki Uğur UDD 30 SF Derin Dondurucu, satın alanların ümitlerini karşılamayı hedefleyen bir üründür.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş verebileceğinize yönelik sorularınızda da size yardımcı olmak için, Derin Dondurucu kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar hakkında bilgiler veriyoruz. En kısa sürede teslimat olanakları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti olanakları gibi konularda da detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Uğur UDD 30 SF Derin Dondurucu Fiyatı

Uğur UDD 30 SF Derin Dondurucu fiyatı hususunda ise fiyat-performans oranı yeterli bir üründür. Bütçe dostu bir fiyatla satın alabileceğiniz bu ürün, kaliteli bir deneyim sunarak ücretinin hakkını veriyor. Ek olarak, sanal mağazamızda düzenli olarak güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.Uğur UDD 30 SF Derin Dondurucu videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.