FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Kedi Kumu > Vancat > Vancat Lavanta Kokulu İnce 20 kg Kedi Kumu Fiyatı Vancat Lavanta Kokulu İnce 20 kg Kedi Kumu

Vancat Lavanta Kokulu İnce 20 kg Kedi Kumu Fiyatı

Yapılan 25180 kullanıcı değerlendirmesine göre

3.9/5

PUAN
78/100

Vancat Lavanta Kokulu İnce 20 kg Kedi Kumu fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgi edinebileceğiniz incelememizde bir de ürünü kullananlar tarafından değerlendirilen Vancat Lavanta Kokulu İnce 20 kg Kedi Kumu yorumları da bulunmaktadır. Vancat Lavanta Kokulu İnce 20 kg Kedi Kumu satın almayı arzu edenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş yapılmadan teslimat ve kargo şartlarını, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı şartlarını aracılığı ile Vancat Lavanta Kokulu İnce 20 kg Kedi Kumu nereden alabilirim diye araştırma yapan tüketiciler için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı yorumunuzu belirtebilir diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kumun Cinsi

Bentonit

Koku

Lavanta

Ağırlık

10 kg

Hacim

12 lt

Topaklanma

Tane Yapısı

İnce Taneli

Renk

Beyaz

Vancat Lavanta Kokulu İnce 20 kg Kedi Kumu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Kumun Cinsi
Bentonit
Koku
Lavanta
Renk
Beyaz

YAPISAL ÖZELLİKLER

Tane Yapısı
İnce Taneli
Topaklanma
Var
Ağırlık
10 kg
Hacim
12 lt

Vancat Lavanta Kokulu İnce 20 kg Kedi Kumu Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Vancat Lavanta Kokulu İnce 20 kg Kedi Kumu

Kumun Cinsi özelliği nedir?

Kumun Cinsi özelliği Bentonit olarak duyurulmuştur.

Koku özelliği nedir?

Koku özelliği Lavanta olarak duyurulmuştur.

Renk özelliği nedir?

Renk özelliği Beyaz olarak duyurulmuştur.

Tane Yapısı özelliği nedir?

Tane Yapısı özelliği İnce Taneli olarak duyurulmuştur.

Topaklanma özelliği var mı?

Üründe Topaklanma özelliği Var

Ağırlık özelliği nedir?

Ağırlık özelliği 10 kg olarak duyurulmuştur.

Hacim özelliği nedir?

Hacim özelliği 12 lt olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Teknik Servis

Kedi Kumu teknik servisleri için ürünün web sitesine erişmenizi rica ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden satın aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız durmaktadır. İade hakkı tüm kategoriler için geçerli değildir. Arızalı Vancat Lavanta Kokulu İnce 20 kg Kedi Kumu için teknik servisten garanti süresi devam ettikçe tamir talebinde bulunabilirsiniz.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş edebileceğinize dair sorularınızda da size yardım iletmek için, Kedi Kumu kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar hakkında bilgiler iletiyoruz. En süratli teslimat prosedürleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti süreleri gibi konularda da detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

İnceleme

VANCAT tarafından üretilen Kedi Kumu kategorisindeki Vancat Lavanta Kokulu İnce 20 kg Kedi Kumu, tüketicilerin umutlarını tatmin etmeyi gaye edinen bir üründür.

Satın Al

Sipariş verme işlemi için de VANCAT web sitesi üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat seçeneklerini görüntüleyebilir, iyi incelenmiş incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına erişebilirsiniz. Diğer yandan, Vancat Lavanta Kokulu İnce 20 kg Kedi Kumu ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de listeleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Vancat Lavanta Kokulu İnce 20 kg Kedi Kumu Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında üstün kalitede malzemelerden yaratılmış özellikler içeriyor. Bunların yanı sıra, ürünün diğer teknolojik özellikleri de epeyce gelişmiş durumda. Kullananlar, Vancat Lavanta Kokulu İnce 20 kg Kedi Kumu ile diledikleri işi kolaylıkla yapabilirler.

Vancat Lavanta Kokulu İnce 20 kg Kedi Kumu Fiyatı

Vancat Lavanta Kokulu İnce 20 kg Kedi Kumu fiyatı incelendiğinde ise fiyat-performans oranı yüksek bir üründür. Bütçe dostu bir fiyatla elde edebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tatmin sunarak ücretinin hakkını veriyor. Diğer yandan, sayfamızda ara vermeden güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.Vancat Lavanta Kokulu İnce 20 kg Kedi Kumu videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.