FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Derin Dondurucu > Vestel > Vestel SD 100 A+ Derin Dondurucu Fiyatı Vestel SD 100 A+ Derin Dondurucu

Vestel SD 100 A+ Derin Dondurucu Fiyatı

Yapılan 23326 kullanıcı değerlendirmesine göre

4/5

PUAN
80/100

Vestel SD 100 A+ Derin Dondurucu fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgi elde edebileceğiniz sitemizde ek olarak ürünü deneyimleyenler tarafından gönderilen Vestel SD 100 A+ Derin Dondurucu yorumları da bulunmaktadır. Vestel SD 100 A+ Derin Dondurucu satın almayı isteyenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş verilmeden teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı bilgilerini yardımı ile Vestel SD 100 A+ Derin Dondurucu nereden alabilirim diye merak eden ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne güvenli şekilde erişebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi gönderebilir diğer tüketicilere rehber olabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Net Hacim

93 lt

Dondurma Kapasitesi

4.5 kg

Enerji Sınıfı

A+

Yükseklik

845 mm

Vestel SD 100 A+ Derin Dondurucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Kullanım Şekli
Yatay
Net Hacim
93 lt
Dondurma Kapasitesi
4.5 kg
Diğer Özellikler
Sıcaklık Uyarı Lambası

TASARIM

Renk
Beyaz
Yükseklik
845 mm
Genişlik
574 mm
Derinlik
524 mm

PERFORMANS

Hızlı Dondurma
Var
Enerji Sınıfı
A+

Vestel SD 100 A+ Derin Dondurucu Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Vestel SD 100 A+ Derin Dondurucu

Kullanım Şekli özelliği nedir?

Kullanım Şekli özelliği Yatay olarak duyurulmuştur.

Net Hacim özelliği nedir?

Net Hacim özelliği 93 lt olarak duyurulmuştur.

Dondurma Kapasitesi özelliği nedir?

Dondurma Kapasitesi özelliği 4.5 kg olarak duyurulmuştur.

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Sıcaklık Uyarı Lambası olarak duyurulmuştur.

Renk özelliği nedir?

Renk özelliği Beyaz olarak duyurulmuştur.

Yükseklik özelliği nedir?

Yükseklik özelliği 845 mm olarak duyurulmuştur.

Genişlik özelliği nedir?

Genişlik özelliği 574 mm olarak duyurulmuştur.

Derinlik özelliği nedir?

Derinlik özelliği 524 mm olarak duyurulmuştur.

Hızlı Dondurma özelliği var mı?

Üründe Hızlı Dondurma özelliği Var

Enerji Sınıfı özelliği nedir?

Enerji Sınıfı özelliği A+ olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Vestel SD 100 A+ Derin Dondurucu Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında üstün kalitede malzemelerden yaratılmış özellikler sunuyor. Bunların yanı sıra, ürünün diğer teknolojik özellikleri de epeyce gelişmiş durumda. Kullananlar, Vestel SD 100 A+ Derin Dondurucu ile arzu ettikleri işi kolaylıkla yapabilirler.

Teknik Servis

Derin Dondurucu teknik servisleri için ürünün web sitesine erişmenizi öneririz. Eğer ürünü internet üzerinden satın aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. İade hakkı tüm satışlar için geçerli değildir. Arızalı Vestel SD 100 A+ Derin Dondurucu için teknik servisten garanti süresi boyunca tamir arzusunda bulunabilirsiniz.

Vestel SD 100 A+ Derin Dondurucu Fiyatı

Vestel SD 100 A+ Derin Dondurucu fiyatı incelendiğinde ise fiyat-performans oranı yüksek bir üründür. Pahalı olmayan bir fiyatla satın alabileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tecrübe sunarak ücretinin karşılıyor. Bunun yanında, sanal mağazamızda sürekli güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Satın Al

Alışveriş yapma işlemi için de VESTEL web sitesi üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat opsiyonlarını görüntüleyebilir, detaylı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, Vestel SD 100 A+ Derin Dondurucu ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de göz önüne alarak en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş edebileceğinize ilişkin sorularınızda da size yardımcı olmak için, Derin Dondurucu kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar hakkında bilgiler veriyoruz. En hızlı teslimat olanakları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti kapsamı gibi konularda da geniş çaplı bilgiye erişebilirsiniz.

İnceleme

VESTEL tarafından üretilen Derin Dondurucu kategorisindeki Vestel SD 100 A+ Derin Dondurucu, satın alanların ihtiyaçlarını doyurmayı gaye edinen bir üründür.Vestel SD 100 A+ Derin Dondurucu videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.