FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Şampuan > Vichy > Vichy Dercos Ultra Apaisant 390 ml Şampuan Fiyatı Vichy Dercos Ultra Apaisant 390 ml Şampuan

Vichy Dercos Ultra Apaisant 390 ml Şampuan Fiyatı

Yapılan 25398 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.9/5

PUAN
98/100

Vichy Dercos Ultra Apaisant 390 ml Şampuan fiyatı ve özellikleri hakkında bilgiye ulaşabileceğiniz incelememizde ek olarak ürünü kullananlar tarafından yazılan Vichy Dercos Ultra Apaisant 390 ml Şampuan yorumları da yayınlanmaktadır. Vichy Dercos Ultra Apaisant 390 ml Şampuan satın almayı düşünenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı bilgilerini yardımı ile Vichy Dercos Ultra Apaisant 390 ml Şampuan nereden alabilirim diye araştırma yapan alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi yazabilir diğer kullanıcılara tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Şampuan

Kullanıcı Tipi

Unisex

Saç Tipi

Hassas Saç Derisi

Ağırlık

390 ml

Vichy Dercos Ultra Apaisant 390 ml Şampuan Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Şampuan
Kullanıcı Tipi
Unisex
Saç Tipi
Hassas Saç Derisi
Kuru Saç
Temel Ürün Etkisi
Yatıştırıcı
Ağırlık
390 ml

YAPISAL ÖZELLİKLER

İçerik Bilgileri
Paraben İçermez

Vichy Dercos Ultra Apaisant 390 ml Şampuan Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Vichy Dercos Ultra Apaisant 390 ml Şampuan

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Şampuan olarak duyurulmuştur.

Kullanıcı Tipi özelliği nedir?

Kullanıcı Tipi özelliği Unisex olarak duyurulmuştur.

Saç Tipi özelliği nedir?

Saç Tipi özelliği Hassas Saç Derisi Kuru Saç olarak duyurulmuştur.

Temel Ürün Etkisi özelliği nedir?

Temel Ürün Etkisi özelliği Yatıştırıcı olarak duyurulmuştur.

Ağırlık özelliği nedir?

Ağırlık özelliği 390 ml olarak duyurulmuştur.

İçerik Bilgileri özelliği nedir?

İçerik Bilgileri özelliği Paraben İçermez olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Vichy Dercos Ultra Apaisant 390 ml Şampuan, saçınız için sağlık bakımının önemli bir parçasıdır. Etkin bir koruma için kuru, dökülen ve yağlanan saçlar için tasarlanmış olan şampuan ile esnek bir saç hali sürdürme şansınız artacak. Saçlarınıza; alerjenlerden, zararlı kimyasallardan ve dış etkenlerden koruma sağlayacak bu şampuan Cemre, Nettle, Hünnap gibi bitkisel bileşenleri içeriyor. Bu bitkisel bileşenleri sayesinde saçınız besin yolu ile güçlendiriliyor ve parıldıyor. Gerçek şamdanlı bitkilerle formüle edilmiş bu şampuan ile saçlarınız güçlü ve canlı bir görünüme kavuşacak.

Vichy Dercos Ultra Apaisant 390 ml Şampuan:

- Zararlı kimyasallardan, alerjenlerden ve dış etkenlerden koruma sağlar. - Cemre, Nettle, Hünnap gibi bitkisel bileşenleri içerir. - Saç kökleri ve saç derisi beslenir, dolgunluk kazanır. - Saç derisine rahat latitude verilir. - Saç hacmi, bakım seviyesi ve parlaklık kazanır. - Ergonomic şekli sayesinde kullanışı kolay ve rahatlatıcıdır. Vichy Dercos Ultra Apaisant 390 ml Şampuan’ın lüks ve tasarımı, sizi her gününüzün başlangıcını lezzetli etkileşimler içinde geçirmeniz için kullanışlı bir araç sunuyor. Kuru, dökülen ve yağlanan saçlarınızı temizleyerek güçlendirici – faydalı bitkisel bileşenlerle birlikte onarması sayesinde saçınızın yumuşak ve parlak kalmasını sağlayacak.
 • Vichy Dercos Ultra Apaisant 390ml Şampuan, saçınızın dengeli ve sağlıklı kalmasını sağlamanıza yardımcı olacaktır. Saçınızın parlaklığını dengeleyerek günlük hayatın size getirebileceği stresi azaltacak. Saçlarınızın rahatlatılmasını sağlayarak, saçlarınızın şeklini koruyacaktır. Düzenli kullanım ile saç derinizin beslenmesi sağlanır, parıltı ve taze görünümün kalıcı hale gelmesini sağlar.
 • Vichy Dercos Ultra Apaisant 390 ml Şampuan ile saçınız vücudunuzun parçası gibi sağlıklı ve korunmuş halde kalacaktır. Saçlarınızı canlandırmak için en doğru ürüne sahipsiniz. Saçlarınıza verdiği doğal gücünün yanı sıra şampuan aynı zamanda saçlarınızı güçlendirir, yumuşatır ve parlak hale getirir. Saçlarınızgüzelliğinin en yakın arkadaşınız olan Vichy Dercos Ultra Apaisant 390 ml Şampuansizi asla hayal kırıklığına uğratmaz.

  Vichy Dercos Ultra Apaisant 390 ml Şampuan videoları, resimleri, alışveriş

  logo

  logo

  Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
  Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.