FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Davlumbaz > Vinola > Vinola CWX100 601 Davlumbaz Fiyatı Vinola CWX100 601 Davlumbaz

Vinola CWX100 601 Davlumbaz Fiyatı

Yapılan 20845 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.2/5

PUAN
84/100

Vinola CWX100 601 Davlumbaz fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi edinebileceğiniz makalemizde ek olarak ürünü tecrübe edenler tarafından gönderilen Vinola CWX100 601 Davlumbaz yorumları da bulunmaktadır. Vinola CWX100 601 Davlumbaz satın almayı arzu edenler için ürün en ucuz fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş gerçekleştirilmeden teslimat ve kargo detaylarını, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı kurallarını üzerinden Vinola CWX100 601 Davlumbaz nereden alabilirim diye merak eden müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne basitçe satın alabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi gönderebilir diğer alıcılara deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Cihaz Türü

Davlumbaz

Davlumbaz Tipi

Duvar Tipi

Maksimum Emiş

350 m3/sa

Vinola CWX100 601 Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Cihaz Türü
Davlumbaz
Davlumbaz Tipi
Duvar Tipi
Kontrol Tipi
Mekanik
Özellikler
Aluminyum Filtreler
Kolay Temizlik
Paslanmaz Çelik Dış Yüzey

PERFORMANS

Maksimum Emiş
350 m3/sa
Kademe Sayısı
3 kademe

TASARIM

Sınıf
60 cm
Yükseklik
645 mm
Genişlik
600 mm
Derinlik
450 mm
Renk
Inox

Vinola CWX100 601 Davlumbaz Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Vinola CWX100 601 Davlumbaz

Cihaz Türü özelliği nedir?

Cihaz Türü özelliği Davlumbaz olarak duyurulmuştur.

Davlumbaz Tipi özelliği var mı?

Üründe Davlumbaz Tipi özelliği Duvar Tipi

Kontrol Tipi özelliği nedir?

Kontrol Tipi özelliği Mekanik olarak duyurulmuştur.

Özellikler özelliği nedir?

Özellikler özelliği Aluminyum Filtreler Kolay Temizlik Paslanmaz Çelik Dış Yüzey olarak duyurulmuştur.

Maksimum Emiş özelliği nedir?

Maksimum Emiş özelliği 350 m3/sa olarak duyurulmuştur.

Kademe Sayısı özelliği nedir?

Kademe Sayısı özelliği 3 kademe olarak duyurulmuştur.

Sınıf özelliği nedir?

Sınıf özelliği 60 cm olarak duyurulmuştur.

Yükseklik özelliği nedir?

Yükseklik özelliği 645 mm olarak duyurulmuştur.

Genişlik özelliği nedir?

Genişlik özelliği 600 mm olarak duyurulmuştur.

Derinlik özelliği nedir?

Derinlik özelliği 450 mm olarak duyurulmuştur.

Renk özelliği nedir?

Renk özelliği Inox olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Satın Al

Sipariş verme işlemi için de VINOLA web sitesi üzerinden kolayca oluşturabilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat tercihlerini görüntüleyebilir, ayrıntılı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına erişebilirsiniz. Ayrıca, Vinola CWX100 601 Davlumbaz ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de listeleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

İnceleme

VINOLA tarafından üretilen Davlumbaz kategorisindeki Vinola CWX100 601 Davlumbaz, tüketicilerin beklentilerini gidermeyi hedefleyen bir üründür.

Vinola CWX100 601 Davlumbaz Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında standart üstü malzemelerden yaratılmış özellikler yer alıyor. Bunların yanında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de üst seviyede gelişmiş durumda. Kullananlar, Vinola CWX100 601 Davlumbaz ile arzu ettikleri işi sıkıntı çekmeden yapabilirler.

Vinola CWX100 601 Davlumbaz Fiyatı

Vinola CWX100 601 Davlumbaz fiyatı hakkında ise fiyat-performans oranı avantajlı bir üründür. Pahalı olmayan bir fiyatla sipariş verebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tatmin sunarak ücretinin haklı olduğunu kanıtlıyor. Ayrıca, sayfamızda düzenli olarak güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Teknik Servis

Davlumbaz teknik servisleri için ürünün web sitesine uğramanızı tavsiye ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden satın aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız durmaktadır. İade hakkı tüm satışlar için geçerli değildir. Arızalı Vinola CWX100 601 Davlumbaz için teknik servisten garanti süresi devam ettikçe tamir arzusunda bulunabilirsiniz.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş edebileceğinize konusunda sorularınızda da size destek olmak için, Davlumbaz kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile ilgili bilgiler açıklıyoruz. En kısa sürede teslimat prosedürleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti kapsamı gibi konularda da kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.Vinola CWX100 601 Davlumbaz videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.