FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Davlumbaz > Vinola > Vinola MCWB104.111.900 Davlumbaz Fiyatı Vinola MCWB104.111.900 Davlumbaz

Vinola MCWB104.111.900 Davlumbaz Fiyatı

Yapılan 24621 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.2/5

PUAN
84/100

Vinola MCWB104.111.900 Davlumbaz fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgi alabileceğiniz makalemizde ek olarak ürünü tecrübe edenler tarafından belirtilen Vinola MCWB104.111.900 Davlumbaz yorumları da gösterilmektedir. Vinola MCWB104.111.900 Davlumbaz satın almayı düşünenler için ürün en ucuz fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar yardımı ile sipariş gerçekleştirilmeden teslimat ve kargo şartlarını, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı bilgilerini aracılığı ile Vinola MCWB104.111.900 Davlumbaz nereden alabilirim diye araştırma yapan tüketiciler için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi ekleyebilir diğer kullanıcılara fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Cihaz Türü

Aspiratör

Davlumbaz Şekli

Eğimli

Davlumbaz Tipi

Duvar Tipi

Maksimum Emiş

450 m3/sa

Vinola MCWB104.111.900 Davlumbaz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Cihaz Türü
Aspiratör
Davlumbaz Tipi
Duvar Tipi
Kontrol Tipi
Elektronik
Özellikler
Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre
Gömülebilir Düğmeler
Led Aydınlatma
Opsiyonel Karbon Filtre

PERFORMANS

Maksimum Emiş
450 m3/sa
Kademe Sayısı
3 kademe

TASARIM

Sınıf
90 cm
Davlumbaz Şekli
Eğimli
Renk
Siyah

Vinola MCWB104.111.900 Davlumbaz Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Vinola MCWB104.111.900 Davlumbaz

Cihaz Türü özelliği nedir?

Cihaz Türü özelliği Aspiratör olarak duyurulmuştur.

Davlumbaz Tipi özelliği var mı?

Üründe Davlumbaz Tipi özelliği Duvar Tipi

Kontrol Tipi özelliği nedir?

Kontrol Tipi özelliği Elektronik olarak duyurulmuştur.

Özellikler özelliği nedir?

Özellikler özelliği Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre Gömülebilir Düğmeler Led Aydınlatma Opsiyonel Karbon Filtre olarak duyurulmuştur.

Maksimum Emiş özelliği nedir?

Maksimum Emiş özelliği 450 m3/sa olarak duyurulmuştur.

Kademe Sayısı özelliği nedir?

Kademe Sayısı özelliği 3 kademe olarak duyurulmuştur.

Sınıf özelliği nedir?

Sınıf özelliği 90 cm olarak duyurulmuştur.

Davlumbaz Şekli özelliği nedir?

Davlumbaz Şekli özelliği Eğimli olarak duyurulmuştur.

Renk özelliği nedir?

Renk özelliği Siyah olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Satın Al

Alışveriş yapma işlemi için de VINOLA mağazaları üzerinden kolayca gönderebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat olanaklarını görüntüleyebilir, ayrıntılı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Diğer yandan, Vinola MCWB104.111.900 Davlumbaz ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de listeleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Vinola MCWB104.111.900 Davlumbaz Fiyatı

Vinola MCWB104.111.900 Davlumbaz fiyatı konusunda ise fiyat-performans oranı yüksek bir üründür. Ekonomik bir fiyatla edinebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir deneyim sunarak ücretinin karşılıyor. Diğer yandan, web sitemizde ara vermeden güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Teknik Servis

Davlumbaz teknik servisleri için ürünün web sitesine erişmenizi hatırlatırız. Eğer ürünü internet üzerinden satın aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız vardır. İade hakkı tüm satışlar için geçerli değildir. Arızalı Vinola MCWB104.111.900 Davlumbaz için teknik servisten garanti süresi devam ettikçe tamir başvurusunda bulunabilirsiniz.

Vinola MCWB104.111.900 Davlumbaz Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında standart üstü malzemelerden yaratılmış özellikler içeriyor. Bunların ötesinde, ürünün diğer teknolojik özellikleri de üst seviyede gelişmiş durumda. Kullananlar, Vinola MCWB104.111.900 Davlumbaz ile diledikleri işi kolaylıkla yapabilirler.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş verebileceğinize konusunda sorularınızda da size yardım iletmek için, Davlumbaz kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile alakalı bilgiler iletiyoruz. En süratli teslimat şartları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti şartları gibi konularda da geniş çaplı bilgiye erişebilirsiniz.

İnceleme

VINOLA tarafından üretilen Davlumbaz kategorisindeki Vinola MCWB104.111.900 Davlumbaz, kullanıcıların umutlarını karşılamayı amaçlayan bir üründür.Vinola MCWB104.111.900 Davlumbaz videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.