FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Tartı > VZN > VZN PT-501 Dijital Bebek Tartısı Fiyatı VZN PT-501 Dijital Bebek Tartısı

VZN PT-501 Dijital Bebek Tartısı Fiyatı

Yapılan 25202 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.8/5

PUAN
96/100

VZN PT-501 Dijital Bebek Tartısı fiyatı ve özellikleri hususunda bilgi edinebileceğiniz sitemizde aynı zamanda ürünü satın alanlar tarafından gönderilen VZN PT-501 Dijital Bebek Tartısı yorumları da gösterilmektedir. VZN PT-501 Dijital Bebek Tartısı satın almayı isteyenler için ürün en uygun fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade prosedürlerini lütfen satıcı detaylarını üzerinden VZN PT-501 Dijital Bebek Tartısı nereden alabilirim diye ilgilenen müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne basitçe satın alabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi ekleyebilir diğer tüketicilere deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

En Yüksek Ölçüm Miktarı

20 kg

Vücut Kitle Endeksi

Hafıza

Birim Seçimi

VZN PT-501 Dijital Bebek Tartısı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Bebek Tartısı
Ölçüm Tekniği
Dijital
Birim Seçimi
Yok
Hafıza
Yok
Vücut Kitle Endeksi
Yok

ÖLÇÜM BİLGİLERİ

En Yüksek Ölçüm Miktarı
20 kg
Kas Ölçümü
Yok
Kemik Ölçümü
Yok
Su Ölçümü
Yok
Yağ Ölçümü
Yok

TASARIM

Renk Seçenekleri
Beyaz

VZN PT-501 Dijital Bebek Tartısı Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

VZN PT-501 Dijital Bebek Tartısı

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Bebek Tartısı olarak duyurulmuştur.

Ölçüm Tekniği özelliği nedir?

Ölçüm Tekniği özelliği Dijital olarak duyurulmuştur.

Birim Seçimi özelliği var mı?

Üründe Birim Seçimi özelliği Yok

Hafıza özelliği var mı?

Üründe Hafıza özelliği Yok

Vücut Kitle Endeksi özelliği var mı?

Üründe Vücut Kitle Endeksi özelliği Yok

En Yüksek Ölçüm Miktarı özelliği nedir?

En Yüksek Ölçüm Miktarı özelliği 20 kg olarak duyurulmuştur.

Kas Ölçümü özelliği var mı?

Üründe Kas Ölçümü özelliği Yok

Kemik Ölçümü özelliği var mı?

Üründe Kemik Ölçümü özelliği Yok

Su Ölçümü özelliği var mı?

Üründe Su Ölçümü özelliği Yok

Yağ Ölçümü özelliği var mı?

Üründe Yağ Ölçümü özelliği Yok

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Beyaz olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

VZN PT-501 Dijital Bebek Tartısı Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış özellikler içeriyor. Bunların yanında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de son derece gelişmiş durumda. Satın alanlar, VZN PT-501 Dijital Bebek Tartısı ile hedefledikleri işi zorlanmadan yapabilirler.

VZN PT-501 Dijital Bebek Tartısı Fiyatı

VZN PT-501 Dijital Bebek Tartısı fiyatı konusunda ise fiyat-performans oranı iyi durumda bir üründür. Ekonomik bir fiyatla sipariş verebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir kullanım sunarak ücretinin hakkını veriyor. Ek olarak, sayfamızda sürekli güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Teknik Servis

Tartı teknik servisleri için ürünün web sitesine erişmenizi öneririz. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş ettiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. İade hakkı tüm satışlar için geçerli değildir. Arızalı VZN PT-501 Dijital Bebek Tartısı için teknik servisten garanti süresi bitmedikçe tamir talebinde bulunabilirsiniz.

İnceleme

VZN tarafından üretilen Tartı kategorisindeki VZN PT-501 Dijital Bebek Tartısı, kullanıcıların beklentilerini karşılamayı gaye edinen bir üründür.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş verebileceğinize dair sorularınızda da size yardımcı olmak için, Tartı kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile ilgili bilgiler açıklıyoruz. En çabuk teslimat şartları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti olanakları gibi konularda da detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Satın Al

Satın alma işlemi için de VZN sayfası üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat olanaklarını görüntüleyebilir, etraflıca incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Diğer yandan, VZN PT-501 Dijital Bebek Tartısı ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de göz önüne alarak en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.VZN PT-501 Dijital Bebek Tartısı videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.