FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Elektrikli Diş Fırçası > Waterpik > Waterpik WF-03 Elektrikli Diş Fırçası Fiyatı Waterpik WF-03 Elektrikli Diş Fırçası

Waterpik WF-03 Elektrikli Diş Fırçası Fiyatı

Yapılan 22932 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.8/5

PUAN
96/100

Waterpik WF-03 Elektrikli Diş Fırçası fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgiye ulaşabileceğiniz sitemizde ek olarak ürünü tecrübe edenler tarafından yazılan Waterpik WF-03 Elektrikli Diş Fırçası yorumları da yer almaktadır. Waterpik WF-03 Elektrikli Diş Fırçası satın almayı isteyenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar yardımı ile sipariş gerçekleştirilmeden teslimat ve kargo detaylarını, garanti ve iade prosedürlerini lütfen satıcı detaylarını vasıtasıyla Waterpik WF-03 Elektrikli Diş Fırçası nereden alabilirim diye araştırma yapan alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne güvenli şekilde erişebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi gönderebilir diğer tüketicilere tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Cihaz Tipi

Ağız Duşu

Kullanıcı Tipi

Yetişkin

Toplam Başlık Sayısı

3 adet

Bluetooth

Zamanlayıcı

Basınç Kontrolü

Pil Göstergesi

Waterpik WF-03 Elektrikli Diş Fırçası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Cihaz Tipi
Ağız Duşu
Kullanıcı Tipi
Yetişkin
Ürün Sayısı
1 adet
Toplam Başlık Sayısı
3 adet
Su Haznesi
148 ml
Pil Göstergesi
Yok
Diğer Özellikler
LED Işık
Saklama Kılıfı
Su Geçirmez

TEKNİK ÖZELLİKLER

Bluetooth
Yok
Zamanlayıcı
Yok
Basınç Kontrolü
Yok

Waterpik WF-03 Elektrikli Diş Fırçası Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Waterpik WF-03 Elektrikli Diş Fırçası

Cihaz Tipi özelliği nedir?

Cihaz Tipi özelliği Ağız Duşu olarak duyurulmuştur.

Kullanıcı Tipi özelliği nedir?

Kullanıcı Tipi özelliği Yetişkin olarak duyurulmuştur.

Ürün Sayısı özelliği nedir?

Ürün Sayısı özelliği 1 adet olarak duyurulmuştur.

Toplam Başlık Sayısı özelliği nedir?

Toplam Başlık Sayısı özelliği 3 adet olarak duyurulmuştur.

Su Haznesi özelliği nedir?

Su Haznesi özelliği 148 ml olarak duyurulmuştur.

Pil Göstergesi özelliği var mı?

Üründe Pil Göstergesi özelliği Yok

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği LED Işık Saklama Kılıfı Su Geçirmez olarak duyurulmuştur.

Bluetooth özelliği var mı?

Üründe Bluetooth özelliği Yok

Zamanlayıcı özelliği var mı?

Üründe Zamanlayıcı özelliği Yok

Basınç Kontrolü özelliği var mı?

Üründe Basınç Kontrolü özelliği Yok

Detaylı Açıklama

Waterpik WF-03 Elektrikli Diş Fırçası Fiyatı

Waterpik WF-03 Elektrikli Diş Fırçası fiyatı hususunda ise fiyat-performans oranı iyi durumda bir üründür. Pahalı olmayan bir fiyatla satın alabileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tatmin sunarak ücretinin karşılığını veriyor. Diğer yandan, mağazalarımızda düzenli olarak güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Teknik Servis

Elektrikli Diş Fırçası teknik servisleri için ürünün web sitesine uğramanızı tavsiye ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden edindiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız durmaktadır. İade hakkı tüm kategoriler için geçerli değildir. Arızalı Waterpik WF-03 Elektrikli Diş Fırçası için teknik servisten garanti süresi boyunca tamir isteğinde bulunabilirsiniz.

Satın Al

Tedarik etme işlemi için de WATERPIK mağazaları üzerinden sorunsuzca gönderebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat tercihlerini görüntüleyebilir, etraflıca incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına elde edebilirsiniz. Diğer yandan, Waterpik WF-03 Elektrikli Diş Fırçası ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de görüntüleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Waterpik WF-03 Elektrikli Diş Fırçası Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek standartlarda malzemelerden imal edilmiş özellikler yer alıyor. Bunların ötesinde, ürünün diğer teknolojik özellikleri de epeyce gelişmiş durumda. Satın alanlar, Waterpik WF-03 Elektrikli Diş Fırçası ile diledikleri işi sıkıntı çekmeden yapabilirler.

İnceleme

WATERPIK tarafından üretilen Elektrikli Diş Fırçası kategorisindeki Waterpik WF-03 Elektrikli Diş Fırçası, kullanıcıların ihtiyaçlarını tatmin etmeyi amaçlayan bir üründür.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş edebileceğinize konusunda sorularınızda da size yardımcı olmak için, Elektrikli Diş Fırçası kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile alakalı bilgiler veriyoruz. En çabuk teslimat süreçleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti kapsamı gibi konularda da geniş çaplı bilgiye erişebilirsiniz.Waterpik WF-03 Elektrikli Diş Fırçası videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.