FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Saç Kurutma Makinesi > Astra > Astra 8813 Turbo Saç Kurutma Makinesi Fiyatı Astra 8813 Turbo Saç Kurutma Makinesi

Astra 8813 Turbo Saç Kurutma Makinesi Fiyatı

Yapılan 26384 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.9/5

PUAN
98/100

Astra 8813 Turbo Saç Kurutma Makinesi fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgi edinebileceğiniz sitemizde ek olarak ürünü satın alanlar tarafından belirtilen Astra 8813 Turbo Saç Kurutma Makinesi yorumları da gösterilmektedir. Astra 8813 Turbo Saç Kurutma Makinesi satın almayı düşünenler için ürün en ucuz fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar vasıtasıyla sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo şartlarını, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı bilgilerini vasıtasıyla Astra 8813 Turbo Saç Kurutma Makinesi nereden alabilirim diye merak eden alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi gönderebilir diğer ziyaretçilerimize tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kullanım Tipi

Standart

Güç

2000 W

Hız Ayarı

2 kademeli

Isı Ayarı

2 kademeli

Astra 8813 Turbo Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Kullanım Tipi
Standart
Hız Ayarı
2 kademeli
Isı Ayarı
2 kademeli
İdeal Isı Ayarı
Yok
Soğuk Hava
Var

TEKNİK ÖZELLİKLER

Güç
2000 W
İyon Teknolojisi
Yok

TASARIM

Renk Seçenekleri
Siyah
Asma Kancası
Var

AKSESUAR

Difüzör
Var
Dar Başlık
Var

Astra 8813 Turbo Saç Kurutma Makinesi Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Astra 8813 Turbo Saç Kurutma Makinesi

Kullanım Tipi özelliği nedir?

Kullanım Tipi özelliği Standart olarak duyurulmuştur.

Hız Ayarı özelliği nedir?

Hız Ayarı özelliği 2 kademeli olarak duyurulmuştur.

Isı Ayarı özelliği nedir?

Isı Ayarı özelliği 2 kademeli olarak duyurulmuştur.

İdeal Isı Ayarı özelliği var mı?

Üründe İdeal Isı Ayarı özelliği Yok

Soğuk Hava özelliği var mı?

Üründe Soğuk Hava özelliği Var

Güç özelliği nedir?

Güç özelliği 2000 W olarak duyurulmuştur.

İyon Teknolojisi özelliği var mı?

Üründe İyon Teknolojisi özelliği Yok

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Siyah olarak duyurulmuştur.

Asma Kancası özelliği var mı?

Üründe Asma Kancası özelliği Var

Difüzör özelliği var mı?

Üründe Difüzör özelliği Var

Dar Başlık özelliği var mı?

Üründe Dar Başlık özelliği Var

Detaylı Açıklama

Saçınızı Aydınlatın: Astra 8813 Turbo Saç Kurutma Makinesi ile!

Astra 8813 Turbo Saç Kurutma Makinesi, mükemmel saçlarınızı daha verimli bir şekilde kurutmak için tasarlanmış ve inovatif teknolojisi ile güvenilir bir performans sunar. Modern ve stil sahibi tasarımı, mükemmel saçlarınız için dilediğiniz kontrolü kolayca elde etmenizi sağlar. Mutlak Kontrol: Astra 8813 Turbo Saç Kurutma Makinesi sayesinde, saçlarınızı tam zamanında kuru tutmak için birçok seçeneğin kontrolünü elinizin altında bulundurabilirsiniz. Böylece, saçlarınızı işlemek daha kolay olacak ve saç stilinizi seçmekte çok daha fazla esnekliğe sahip olacaksınız. Mükemmel Bir Bitiş: Astra 8813 Turbo Saç Kurutma Makinesi, saçlarınızın daha mükemmel bir bitişe sahip olmasını sağlayan Uçlu Difüzörü sayesinde bölgelere şekillendirme ve volümü arttırma olanağı sunar.
 • Toz Tutucu Filtre: Astra 8813 Turbo Saç Kurutma Makinesinin uzun ömürlü, güçlü motoru sayesinde, filtreleri toz ve kirlerden arındırmaya yardımcı olur. Doğal saçlarınız için temiz ve sağlıklı bir tozsız ortam yaratır.
 • Sessiz Kesintisiz Çalışma: Astra 8813 Turbo Saç Kurutma Makinesi, çok düşük düzeyde ses üretim eder ve kesintisiz çalışması sayesinde gür sesler üretmez. Saçlarınızı gürültüsüz olarak kuruturken, onları zarar görmeden korumasını da sağlar.
 • Astra 8813 Turbo Saç Kurutma Makinesi, kolay tasarımı ile tek elle kullanılabilir. Kullanım kolaylığı, hareket edebilir arka bölmesi, ergonomik şekilli tutma kolu, elastik menteşeler ve hızlı ısıtma seçeneği ile saçlarınızı kontrol etmek, arzu ettiğiniz şekle uygun hale getirmek ve kurutmak çok daha kolay bir hale getirir. Astra 8813 Turbo Saç Kurutma Makinesi, sizi saçlarınızı sağlıklı bir biçimde kurutmanın sürprizleriyle tanıştıracak.

  Astra 8813 Turbo Saç Kurutma Makinesi videoları, resimleri, alışveriş

  logo

  logo

  Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
  Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.