FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Dürbün > Bushman > Bushman Legend 8x30 Porro Dürbün Fiyatı Bushman Legend 8x30 Porro Dürbün

Bushman Legend 8x30 Porro Dürbün Fiyatı

Yapılan 25322 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.5/5

PUAN
90/100

Bushman Legend 8x30 Porro Dürbün fiyatı ve özellikleri konusunda bilgi edinebileceğiniz incelememizde ayrıca ürünü satın alanlar tarafından gönderilen Bushman Legend 8x30 Porro Dürbün yorumları da yer almaktadır. Bushman Legend 8x30 Porro Dürbün satın almayı arzu edenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş yapılmadan teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade prosedürlerini lütfen satıcı bilgilerini aracılığı ile Bushman Legend 8x30 Porro Dürbün nereden alabilirim diye soran alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca satın alabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı yorumunuzu yazabilir diğer alıcılara fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Porro

Görüş Alanı (1.000m)

120 m

Büyütme

8 X

Mercek Çapı

30 mm

Bushman Legend 8x30 Porro Dürbün Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Porro
Aktivite
Avcılık
Doğa
Kuş Gözlemciliği
Diğer Özellikler
Taşıma Çantası

TEKNİK ÖZELLİKLER

Zoom
Yok
Büyütme
8 X
Görüş Alanı (1.000m)
120 m
Mercek Çapı
30 mm

TASARIM

Renk Seçenekleri
Siyah

Bushman Legend 8x30 Porro Dürbün Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Bushman Legend 8x30 Porro Dürbün

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Porro olarak duyurulmuştur.

Aktivite özelliği nedir?

Aktivite özelliği Avcılık Doğa Kuş Gözlemciliği olarak duyurulmuştur.

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Taşıma Çantası olarak duyurulmuştur.

Zoom özelliği var mı?

Üründe Zoom özelliği Yok

Büyütme özelliği nedir?

Büyütme özelliği 8 X olarak duyurulmuştur.

Görüş Alanı (1.000m) özelliği nedir?

Görüş Alanı (1.000m) özelliği 120 m olarak duyurulmuştur.

Mercek Çapı özelliği nedir?

Mercek Çapı özelliği 30 mm olarak duyurulmuştur.

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Siyah olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

İnceleme

BUSHMAN tarafından üretilen Dürbün kategorisindeki Bushman Legend 8x30 Porro Dürbün, satın alanların ümitlerini tatmin etmeyi gaye edinen bir üründür.

Bushman Legend 8x30 Porro Dürbün Fiyatı

Bushman Legend 8x30 Porro Dürbün fiyatı hakkında ise fiyat-performans oranı yüksek bir üründür. Pahalı olmayan bir fiyatla satın alabileceğiniz bu ürün, kaliteli bir deneyim sunarak ücretinin haklı olduğunu kanıtlıyor. Bunun yanında, web sitemizde sık sık güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Teknik Servis

Dürbün teknik servisleri için ürünün web sitesine uğramanızı öneririz. Eğer ürünü internet üzerinden satın aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız kullanıma hazırdır. İade hakkı tüm kategoriler için geçerli değildir. Arızalı Bushman Legend 8x30 Porro Dürbün için teknik servisten garanti süresi bitmedikçe tamir başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bushman Legend 8x30 Porro Dürbün Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında üstün kalitede malzemelerden üretilmiş özellikler bulunuyor. Bunların yanı sıra, ürünün diğer teknolojik özellikleri de oldukça gelişmiş durumda. Satın alanlar, Bushman Legend 8x30 Porro Dürbün ile diledikleri işi zorlanmadan yapabilirler.

Nerede Satılır?

Nereden alabileceğinize dair sorularınızda da size destek vermek için, Dürbün kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar hakkında bilgiler sağlıyoruz. En kısa sürede teslimat prosedürleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti şartları gibi konularda da geniş çaplı bilgiye erişebilirsiniz.

Satın Al

Sipariş verme işlemi için de BUSHMAN sayfası üzerinden basitçe gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat olanaklarını görüntüleyebilir, iyi incelenmiş incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına görüntüleyebilirsiniz. Ek olarak, Bushman Legend 8x30 Porro Dürbün ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de inceleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.Bushman Legend 8x30 Porro Dürbün videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.