FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Deterjan > Cif > Cif Ultra Güç Çok Amaçlı Sprey 1000 ml Deterjan Fiyatı Cif Ultra Güç Çok Amaçlı Sprey 1000 ml Deterjan

Cif Ultra Güç Çok Amaçlı Sprey 1000 ml Deterjan Fiyatı

Yapılan 26840 kullanıcı değerlendirmesine göre

4/5

PUAN
80/100

Cif Ultra Güç Çok Amaçlı Sprey 1000 ml Deterjan fiyatı ve özellikleri hakkında bilgiye ulaşabileceğiniz sitemizde ayrıca ürünü deneyimleyenler tarafından belirtilen Cif Ultra Güç Çok Amaçlı Sprey 1000 ml Deterjan yorumları da yer almaktadır. Cif Ultra Güç Çok Amaçlı Sprey 1000 ml Deterjan satın almayı arzu edenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo detaylarını, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı bilgilerini vasıtasıyla Cif Ultra Güç Çok Amaçlı Sprey 1000 ml Deterjan nereden alabilirim diye soran müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne basitçe satın alabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi yazabilir diğer ziyaretçilerimize tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Yüzey Temizleme

Ürün Yapısı

Sprey

Kullanım Alanı

Yüzey Temizliği

Kullanım Şekli

Elde

Temizlik Bölgesi

Banyo

Parfüm

Parfümlü

Organik Sertifikası

Vegan Sertifikası

Cif Ultra Güç Çok Amaçlı Sprey 1000 ml Deterjan Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Yüzey Temizleme
Kullanım Alanı
Yüzey Temizliği
Kullanım Şekli
Elde
Ağırlık/Hacim
1 lt
Temizlik Bölgesi
Banyo
Metal Eşya
Mutfak
Zemin
Seri
Ultra Güç
Diğer Özellikler
Yağ Çözücü

YAPISAL ÖZELLİKLER

Ürün Yapısı
Sprey
Parfüm
Parfümlü
Organik Sertifikası
Yok
Vegan Sertifikası
Yok

Cif Ultra Güç Çok Amaçlı Sprey 1000 ml Deterjan Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Cif Ultra Güç Çok Amaçlı Sprey 1000 ml Deterjan

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Yüzey Temizleme olarak duyurulmuştur.

Kullanım Alanı özelliği nedir?

Kullanım Alanı özelliği Yüzey Temizliği olarak duyurulmuştur.

Kullanım Şekli özelliği nedir?

Kullanım Şekli özelliği Elde olarak duyurulmuştur.

Ağırlık/Hacim özelliği nedir?

Ağırlık/Hacim özelliği 1 lt olarak duyurulmuştur.

Temizlik Bölgesi özelliği nedir?

Temizlik Bölgesi özelliği Banyo Metal Eşya Mutfak Zemin olarak duyurulmuştur.

Seri özelliği nedir?

Seri özelliği Ultra Güç olarak duyurulmuştur.

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Yağ Çözücü olarak duyurulmuştur.

Ürün Yapısı özelliği nedir?

Ürün Yapısı özelliği Sprey olarak duyurulmuştur.

Parfüm özelliği nedir?

Parfüm özelliği Parfümlü olarak duyurulmuştur.

Organik Sertifikası özelliği var mı?

Üründe Organik Sertifikası özelliği Yok

Vegan Sertifikası özelliği var mı?

Üründe Vegan Sertifikası özelliği Yok

Detaylı Açıklama

Satın Al

Satın alma işlemi için de CIF web sitesi üzerinden sorunsuzca oluşturabilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat tercihlerini görüntüleyebilir, iyi incelenmiş incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına elde edebilirsiniz. Diğer yandan, Cif Ultra Güç Çok Amaçlı Sprey 1000 ml Deterjan ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de görüntüleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Teknik Servis

Deterjan teknik servisleri için ürünün web sitesine uğramanızı tavsiye ederiz. Eğer ürünü internet üzerinden aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız durmaktadır. İade hakkı tüm ürünler için geçerli değildir. Arızalı Cif Ultra Güç Çok Amaçlı Sprey 1000 ml Deterjan için teknik servisten garanti süresi sona ermedikçe tamir arzusunda bulunabilirsiniz.

Cif Ultra Güç Çok Amaçlı Sprey 1000 ml Deterjan Fiyatı

Cif Ultra Güç Çok Amaçlı Sprey 1000 ml Deterjan fiyatı hususunda ise fiyat-performans oranı yeterli bir üründür. Bütçe dostu bir fiyatla elde edebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tatmin sunarak ücretinin haklı olduğunu kanıtlıyor. Ayrıca, sanal mağazamızda sık sık güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Cif Ultra Güç Çok Amaçlı Sprey 1000 ml Deterjan Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında üstün kalitede malzemelerden üretilmiş özellikler bulunuyor. Bunların yanı sıra, ürünün diğer teknolojik özellikleri de epeyce gelişmiş durumda. Kullananlar, Cif Ultra Güç Çok Amaçlı Sprey 1000 ml Deterjan ile hedefledikleri işi kolaylıkla yapabilirler.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş verebileceğinize ilişkin sorularınızda da size destek olmak için, Deterjan kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile alakalı bilgiler açıklıyoruz. En kısa sürede teslimat prosedürleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti kapsamı gibi konularda da geniş çaplı bilgiye erişebilirsiniz.

İnceleme

CIF tarafından üretilen Deterjan kategorisindeki Cif Ultra Güç Çok Amaçlı Sprey 1000 ml Deterjan, tüketicilerin ihtiyaçlarını gidermeyi hedefleyen bir üründür.Cif Ultra Güç Çok Amaçlı Sprey 1000 ml Deterjan videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.