FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Parfüm > Dior > Dior Dune EDT 50 ml Kadın Parfümü Fiyatı Dior Dune EDT 50 ml Kadın Parfümü

Dior Dune EDT 50 ml Kadın Parfümü Fiyatı

Yapılan 24940 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.1/5

PUAN
82/100

Dior Dune EDT 50 ml Kadın Parfümü fiyatı ve özellikleri hususunda bilgiye ulaşabileceğiniz makalemizde ayrıca ürünü deneyimleyenler tarafından belirtilen Dior Dune EDT 50 ml Kadın Parfümü yorumları da yayınlanmaktadır. Dior Dune EDT 50 ml Kadın Parfümü satın almayı isteyenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş gerçekleştirilmeden teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade prosedürlerini lütfen satıcı detaylarını vasıtasıyla Dior Dune EDT 50 ml Kadın Parfümü nereden alabilirim diye araştırma yapan müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde erişebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi yazabilir diğer kullanıcılara rehber olabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Cinsiyet

Kadın

Hacim

50 ml

Sınıfı

EDT

Model/Seri

Dune

Dior Dune EDT 50 ml Kadın Parfümü Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Detaylı Açıklama

Dior Dune EDT 50 ml Kadın Parfümü Fiyatı

Dior Dune EDT 50 ml Kadın Parfümü fiyatı incelendiğinde ise fiyat-performans oranı avantajlı bir üründür. Uygun bir fiyatla edinebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tatmin sunarak ücretinin karşılığını veriyor. Diğer yandan, web sitemizde sürekli güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Dior Dune EDT 50 ml Kadın Parfümü Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek standartlarda malzemelerden imal edilmiş özellikler içeriyor. Bunların ötesinde, ürünün diğer teknolojik özellikleri de son derece gelişmiş durumda. Kullananlar, Dior Dune EDT 50 ml Kadın Parfümü ile istedikleri işi sıkıntı çekmeden yapabilirler.

İnceleme

DIOR tarafından üretilen Parfüm kategorisindeki Dior Dune EDT 50 ml Kadın Parfümü, tüketicilerin ümitlerini gidermeyi gaye edinen bir üründür.

Nerede Satılır?

Nereden satın alabileceğinize yönelik sorularınızda da size yardım iletmek için, Parfüm kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar hakkında bilgiler veriyoruz. En çabuk teslimat süreçleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti süreleri gibi konularda da ayrıntılı bilgiye erişebilirsiniz.

Teknik Servis

Parfüm teknik servisleri için ürünün web sitesine ulaşmanızı hatırlatırız. Eğer ürünü internet üzerinden edindiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. İade hakkı tüm siparişler için geçerli değildir. Arızalı Dior Dune EDT 50 ml Kadın Parfümü için teknik servisten garanti süresi boyunca tamir arzusunda bulunabilirsiniz.

Satın Al

Sipariş verme işlemi için de DIOR sayfası üzerinden basitçe oluşturabilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat opsiyonlarını görüntüleyebilir, detaylı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına görüntüleyebilirsiniz. Diğer yandan, Dior Dune EDT 50 ml Kadın Parfümü ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de inceleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.Dior Dune EDT 50 ml Kadın Parfümü videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.