FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Mutfak Terazisi > Fakir > Fakir Vitrum Mutfak Terazisi Fiyatı Fakir Vitrum Mutfak Terazisi

Fakir Vitrum Mutfak Terazisi Fiyatı

Yapılan 25571 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.4/5

PUAN
88/100

Fakir Vitrum Mutfak Terazisi fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi elde edebileceğiniz makalemizde ayrıca ürünü tecrübe edenler tarafından gönderilen Fakir Vitrum Mutfak Terazisi yorumları da gösterilmektedir. Fakir Vitrum Mutfak Terazisi satın almayı arzu edenler için ürün en uygun fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo detaylarını, garanti ve iade prosedürlerini lütfen satıcı detaylarını yardımı ile Fakir Vitrum Mutfak Terazisi nereden alabilirim diye soran alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne basitçe edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı yorumunuzu gönderebilir diğer kullanıcılara fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Dara Fonksiyonu

En Yüksek Ölçüm Miktarı

5 kg

Fakir Vitrum Mutfak Terazisi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ölçüm Tekniği
Dijital
Tartı Tipi
Düz
Birim Seçimi
Var
Dara Fonksiyonu
Var
Diğer Özellikler
Aşırı Yük Göstergesi
Batarya Zayıf Göstergesi
Cam Platform

BİRİM/KAPASİTE

En Yüksek Ölçüm Miktarı
5 kg
Ölçü Birimleri
g
oz

TASARIM

Renk
Gri

DOKÜMAN

Kılavuz
Fakir Vitrum Mutfak Terazisi Kılavuz

Fakir Vitrum Mutfak Terazisi Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Fakir Vitrum Mutfak Terazisi

Ölçüm Tekniği özelliği nedir?

Ölçüm Tekniği özelliği Dijital olarak duyurulmuştur.

Tartı Tipi özelliği nedir?

Tartı Tipi özelliği Düz olarak duyurulmuştur.

Birim Seçimi özelliği var mı?

Üründe Birim Seçimi özelliği Var

Dara Fonksiyonu özelliği var mı?

Üründe Dara Fonksiyonu özelliği Var

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Aşırı Yük Göstergesi Batarya Zayıf Göstergesi Cam Platform olarak duyurulmuştur.

En Yüksek Ölçüm Miktarı özelliği nedir?

En Yüksek Ölçüm Miktarı özelliği 5 kg olarak duyurulmuştur.

Ölçü Birimleri özelliği nedir?

Ölçü Birimleri özelliği g oz olarak duyurulmuştur.

Renk özelliği nedir?

Renk özelliği Gri olarak duyurulmuştur.

Kılavuz özelliği nedir?

Kılavuz özelliği Fakir Vitrum Mutfak Terazisi Kılavuz olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Fakir Vitrum Mutfak Terazisi Fiyatı

Fakir Vitrum Mutfak Terazisi fiyatı konusunda ise fiyat-performans oranı iyi durumda bir üründür. Bütçe dostu bir fiyatla sipariş verebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tecrübe sunarak ücretinin karşılıyor. Ek olarak, sanal mağazamızda düzenli olarak güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş edebileceğinize yönelik sorularınızda da size destek vermek için, Mutfak Terazisi kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar hakkında bilgiler iletiyoruz. En süratli teslimat prosedürleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti süreleri gibi konularda da kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.

Satın Al

Tedarik etme işlemi için de FAKIR sayfası üzerinden basitçe verebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat seçeneklerini görüntüleyebilir, iyi incelenmiş incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına erişebilirsiniz. Ek olarak, Fakir Vitrum Mutfak Terazisi ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de inceleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Fakir Vitrum Mutfak Terazisi Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında üstün kalitede malzemelerden yapılmış özellikler içeriyor. Bunların yanında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de son derece gelişmiş durumda. Satın alanlar, Fakir Vitrum Mutfak Terazisi ile istedikleri işi sıkıntı çekmeden yapabilirler.

Teknik Servis

Mutfak Terazisi teknik servisleri için ürünün web sitesine uğramanızı öneririz. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş ettiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. İade hakkı tüm kategoriler için geçerli değildir. Arızalı Fakir Vitrum Mutfak Terazisi için teknik servisten garanti süresi sona ermedikçe tamir arzusunda bulunabilirsiniz.

İnceleme

FAKIR tarafından üretilen Mutfak Terazisi kategorisindeki Fakir Vitrum Mutfak Terazisi, kullanıcıların umutlarını tatmin etmeyi gaye edinen bir üründür.Fakir Vitrum Mutfak Terazisi videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.