FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Fırın > Franke > Franke GL 76 M RD XS Ankastre Fırın Fiyatı Franke GL 76 M RD XS Ankastre Fırın

Franke GL 76 M RD XS Ankastre Fırın Fiyatı

Yapılan 26303 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.2/5

PUAN
84/100

Franke GL 76 M RD XS Ankastre Fırın fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi edinebileceğiniz incelememizde ayrıca ürünü kullananlar tarafından gönderilen Franke GL 76 M RD XS Ankastre Fırın yorumları da gösterilmektedir. Franke GL 76 M RD XS Ankastre Fırın satın almayı düşünenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş yapılmadan teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı detaylarını vasıtasıyla Franke GL 76 M RD XS Ankastre Fırın nereden alabilirim diye ilgilenen alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi ekleyebilir diğer kullanıcılara rehber olabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Fırın Tipi

Ankastre

Hacim

66 lt

Fonksiyon Sayısı

8

Enerji Sınıfı

A

Kapak Sayısı

1

Franke GL 76 M RD XS Ankastre Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Fırın Tipi
Ankastre
Fonksiyon Sayısı
8
Hacim
66 lt
Diğer Özellikler
Buz Çözme
Multifonksiyonel Fırın
İç Izgara
Soğuk Hava Fanı
Teleskopik Ray
Tepsi

FIRIN

Enerji Sınıfı
A
Kapak Sayısı
1
Izgara
Var
Aydınlatma
Var

TASARIM

Renk
Beyaz
Yükseklik
594 mm
Genişlik
594 mm
Derinlik
540 mm

Franke GL 76 M RD XS Ankastre Fırın Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Franke GL 76 M RD XS Ankastre Fırın

Fırın Tipi özelliği nedir?

Fırın Tipi özelliği Ankastre olarak duyurulmuştur.

Fonksiyon Sayısı özelliği nedir?

Fonksiyon Sayısı özelliği 8 olarak duyurulmuştur.

Hacim özelliği nedir?

Hacim özelliği 66 lt olarak duyurulmuştur.

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Buz Çözme Multifonksiyonel Fırın İç Izgara Soğuk Hava Fanı Teleskopik Ray Tepsi olarak duyurulmuştur.

Enerji Sınıfı özelliği nedir?

Enerji Sınıfı özelliği A olarak duyurulmuştur.

Kapak Sayısı özelliği nedir?

Kapak Sayısı özelliği 1 olarak duyurulmuştur.

Izgara özelliği var mı?

Üründe Izgara özelliği Var

Aydınlatma özelliği var mı?

Üründe Aydınlatma özelliği Var

Renk özelliği nedir?

Renk özelliği Beyaz olarak duyurulmuştur.

Yükseklik özelliği nedir?

Yükseklik özelliği 594 mm olarak duyurulmuştur.

Genişlik özelliği nedir?

Genişlik özelliği 594 mm olarak duyurulmuştur.

Derinlik özelliği nedir?

Derinlik özelliği 540 mm olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Nerede Satılır?

Nereden alabileceğinize dair sorularınızda da size yardım iletmek için, Fırın kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar özelinde bilgiler iletiyoruz. En çabuk teslimat şartları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti şartları gibi konularda da kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.

Franke GL 76 M RD XS Ankastre Fırın Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında üstün kalitede malzemelerden yapılmış özellikler içeriyor. Bunların yanında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de epeyce gelişmiş durumda. Kullanıcılar, Franke GL 76 M RD XS Ankastre Fırın ile diledikleri işi kolaylıkla yapabilirler.

Franke GL 76 M RD XS Ankastre Fırın Fiyatı

Franke GL 76 M RD XS Ankastre Fırın fiyatı hususunda ise fiyat-performans oranı avantajlı bir üründür. Pahalı olmayan bir fiyatla sipariş verebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tatmin sunarak ücretinin karşılıyor. Ek olarak, mağazalarımızda sürekli güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

İnceleme

FRANKE tarafından üretilen Fırın kategorisindeki Franke GL 76 M RD XS Ankastre Fırın, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamayı gaye edinen bir üründür.

Satın Al

Tedarik etme işlemi için de FRANKE sayfası üzerinden basitçe oluşturabilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat olanaklarını görüntüleyebilir, detaylı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına erişebilirsiniz. Ayrıca, Franke GL 76 M RD XS Ankastre Fırın ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de görüntüleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Teknik Servis

Fırın teknik servisleri için ürünün web sitesine gitmenizi hatırlatırız. Eğer ürünü internet üzerinden satın aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız durmaktadır. İade hakkı tüm siparişler için geçerli değildir. Arızalı Franke GL 76 M RD XS Ankastre Fırın için teknik servisten garanti süresi sona ermedikçe tamir isteğinde bulunabilirsiniz.Franke GL 76 M RD XS Ankastre Fırın videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.