FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Su Sebili > Goldmaster > Goldmaster SE-87 Su Sebili Fiyatı Goldmaster SE-87 Su Sebili

Goldmaster SE-87 Su Sebili Fiyatı

Yapılan 23740 kullanıcı değerlendirmesine göre

3.9/5

PUAN
78/100

Goldmaster SE-87 Su Sebili fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi edinebileceğiniz makalemizde bir de ürünü kullananlar tarafından gönderilen Goldmaster SE-87 Su Sebili yorumları da bulunmaktadır. Goldmaster SE-87 Su Sebili satın almayı düşünenler için ürün en ucuz fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş gerçekleştirilmeden teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı kurallarını vasıtasıyla Goldmaster SE-87 Su Sebili nereden alabilirim diye araştırma yapan alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde satın alabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi yazabilir diğer kullanıcılara deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Soğutma Kapasitesi

1.5 lt/h

Musluk Sayısı

2

Kontrol

Elektronik

Yan Bardaklık

Goldmaster SE-87 Su Sebili Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Cihaz Tipi
Üst Damacanalı
Kontrol
Elektronik
Yan Bardaklık
Yok
Diğer Özellikler
Dahili Buzdolabı
Dahili Depolama
Gece Lambası Fonksiyonu
Düşük Sesli Çalışma
Su Tankı Paslanmaz Çelik

PERFORMANS

Soğutma Kapasitesi
1.5 lt/h
Sıcak Su Özelliği
Yok

TASARIM

Musluk Sayısı
2
Renk
Gri

Goldmaster SE-87 Su Sebili Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Goldmaster SE-87 Su Sebili

Cihaz Tipi özelliği nedir?

Cihaz Tipi özelliği Üst Damacanalı olarak duyurulmuştur.

Kontrol özelliği nedir?

Kontrol özelliği Elektronik olarak duyurulmuştur.

Yan Bardaklık özelliği var mı?

Üründe Yan Bardaklık özelliği Yok

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Dahili Buzdolabı Dahili Depolama Gece Lambası Fonksiyonu Düşük Sesli Çalışma Su Tankı Paslanmaz Çelik olarak duyurulmuştur.

Soğutma Kapasitesi özelliği nedir?

Soğutma Kapasitesi özelliği 1.5 lt/h olarak duyurulmuştur.

Sıcak Su Özelliği özelliği var mı?

Üründe Sıcak Su Özelliği özelliği Yok

Musluk Sayısı özelliği nedir?

Musluk Sayısı özelliği 2 olarak duyurulmuştur.

Renk özelliği nedir?

Renk özelliği Gri olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Nerede Satılır?

Nereden sipariş verebileceğinize yönelik sorularınızda da size yardımcı olmak için, Su Sebili kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar özelinde bilgiler açıklıyoruz. En çabuk teslimat şartları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti olanakları gibi konularda da geniş çaplı bilgiye erişebilirsiniz.

Teknik Servis

Su Sebili teknik servisleri için ürünün web sitesine gitmenizi öneririz. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş ettiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız durmaktadır. İade hakkı tüm ürünler için geçerli değildir. Arızalı Goldmaster SE-87 Su Sebili için teknik servisten garanti süresi sona ermedikçe tamir isteğinde bulunabilirsiniz.

İnceleme

GOLDMASTER tarafından üretilen Su Sebili kategorisindeki Goldmaster SE-87 Su Sebili, ilgilenenlerin ihtiyaçlarını tatmin etmeyi hedefleyen bir üründür.

Goldmaster SE-87 Su Sebili Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek standartlarda malzemelerden yaratılmış özellikler bulunuyor. Bunların yanında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de son derece gelişmiş durumda. Tüketiciler, Goldmaster SE-87 Su Sebili ile diledikleri işi basitçe yapabilirler.

Goldmaster SE-87 Su Sebili Fiyatı

Goldmaster SE-87 Su Sebili fiyatı konusunda ise fiyat-performans oranı yüksek bir üründür. Ekonomik bir fiyatla elde edebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tecrübe sunarak ücretinin haklı olduğunu kanıtlıyor. Bunun yanında, sanal mağazamızda sürekli güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Satın Al

Tedarik etme işlemi için de GOLDMASTER mağazaları üzerinden basitçe gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat olanaklarını görüntüleyebilir, etraflıca incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına görüntüleyebilirsiniz. Diğer yandan, Goldmaster SE-87 Su Sebili ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de görüntüleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.Goldmaster SE-87 Su Sebili videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.