FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Parfüm > Gucci > Gucci Rush 2 EDT 30 ml Kadın Parfümü Fiyatı Gucci Rush 2 EDT 30 ml Kadın Parfümü

Gucci Rush 2 EDT 30 ml Kadın Parfümü Fiyatı

Yapılan 24883 kullanıcı değerlendirmesine göre

4/5

PUAN
80/100

Gucci Rush 2 EDT 30 ml Kadın Parfümü fiyatı ve özellikleri hakkında bilgiye ulaşabileceğiniz makalemizde ek olarak ürünü satın alanlar tarafından değerlendirilen Gucci Rush 2 EDT 30 ml Kadın Parfümü yorumları da yer almaktadır. Gucci Rush 2 EDT 30 ml Kadın Parfümü satın almayı arzu edenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş verilmeden teslimat ve kargo detaylarını, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı şartlarını yardımı ile Gucci Rush 2 EDT 30 ml Kadın Parfümü nereden alabilirim diye soran ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne basitçe ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi ekleyebilir diğer tüketicilere rehber olabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Cinsiyet

Kadın

Hacim

30 ml

Sınıfı

EDT

Model/Seri

Rush 2

Gucci Rush 2 EDT 30 ml Kadın Parfümü Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Detaylı Açıklama

Teknik Servis

Parfüm teknik servisleri için ürünün web sitesine gitmenizi hatırlatırız. Eğer ürünü internet üzerinden aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız durmaktadır. İade hakkı tüm kategoriler için geçerli değildir. Arızalı Gucci Rush 2 EDT 30 ml Kadın Parfümü için teknik servisten garanti süresi boyunca tamir isteğinde bulunabilirsiniz.

Satın Al

Alışveriş yapma işlemi için de GUCCI sayfası üzerinden basitçe gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat opsiyonlarını görüntüleyebilir, detaylı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına görüntüleyebilirsiniz. Ek olarak, Gucci Rush 2 EDT 30 ml Kadın Parfümü ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de listeleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Gucci Rush 2 EDT 30 ml Kadın Parfümü Fiyatı

Gucci Rush 2 EDT 30 ml Kadın Parfümü fiyatı konusunda ise fiyat-performans oranı yüksek bir üründür. Ekonomik bir fiyatla edinebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tecrübe sunarak ücretinin karşılıyor. Ek olarak, mağazalarımızda ara vermeden güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

İnceleme

GUCCI tarafından üretilen Parfüm kategorisindeki Gucci Rush 2 EDT 30 ml Kadın Parfümü, tüketicilerin ihtiyaçlarını doyurmayı amaçlayan bir üründür.

Gucci Rush 2 EDT 30 ml Kadın Parfümü Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek standartlarda malzemelerden yaratılmış özellikler bulunuyor. Bunların ötesinde, ürünün diğer teknolojik özellikleri de epeyce gelişmiş durumda. Kullananlar, Gucci Rush 2 EDT 30 ml Kadın Parfümü ile istedikleri işi kolaylıkla yapabilirler.

Nerede Satılır?

Nereden satın alabileceğinize dair sorularınızda da size yardımcı olmak için, Parfüm kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar özelinde bilgiler veriyoruz. En süratli teslimat olanakları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti olanakları gibi konularda da kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.Gucci Rush 2 EDT 30 ml Kadın Parfümü videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.