FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Şampuan > Head & Shoulders > Head & Shoulders 7 Fayda 1 Arada Multi Action Kepeğe Karşı 360 ml Şampuan Fiyatı Head & Shoulders 7 Fayda 1 Arada Multi Action Kepeğe Karşı 360 ml Şampuan

Head & Shoulders 7 Fayda 1 Arada Multi Action Kepeğe Karşı 360 ml Şampuan Fiyatı

Yapılan 21852 kullanıcı değerlendirmesine göre

3.8/5

PUAN
76/100

Head & Shoulders 7 Fayda 1 Arada Multi Action Kepeğe Karşı 360 ml Şampuan fiyatı ve özellikleri konusunda bilgiye ulaşabileceğiniz makalemizde ek olarak ürünü tecrübe edenler tarafından yazılan Head & Shoulders 7 Fayda 1 Arada Multi Action Kepeğe Karşı 360 ml Şampuan yorumları da yer almaktadır. Head & Shoulders 7 Fayda 1 Arada Multi Action Kepeğe Karşı 360 ml Şampuan satın almayı düşünenler için ürün en ucuz fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş yapılmadan teslimat ve kargo detaylarını, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı kurallarını üzerinden Head & Shoulders 7 Fayda 1 Arada Multi Action Kepeğe Karşı 360 ml Şampuan nereden alabilirim diye araştırma yapan ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne basitçe satın alabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi gönderebilir diğer tüketicilere fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Şampuan

Kullanıcı Tipi

Erkek

Saç Tipi

Kepeğe Eğilimli Saç

Ağırlık

360 ml

Head & Shoulders 7 Fayda 1 Arada Multi Action Kepeğe Karşı 360 ml Şampuan Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Detaylı Açıklama

Head & Shoulders 7 Fayda 1 Arada Multi Action Kepeğe Karşı 360 ml Şampuan

Head & Shoulders 7 Fayda 1 Arada Multi Action Kepeğe Karşı 360 ml Şampuan, saçlarınızın sağlıklı ve parlak görünmesini sağlayan mükemmel bir üründür. Head & Shoulders 7 Fayda 1 Arada Multi Action Kepeğe Karşı 360 ml Şampuan, kepekten kurtulmanıza yardımcı olurken, saçlarınızın parlak ve canlı görünmesini sağlar. Şampuan, saçlarınızın kurumasını önler ve saçlarınızın kolay taranmasını sağlar. Aynı zamanda saçlarınızın daha sağlıklı ve parlak görünmesini sağlar.
  • Saçlarınızın kurumasını önler ve saçlarınızın kolay taranmasını sağlar.
  • Kepekten kurtulmanıza yardımcı olur.
  • Saçlarınızın parlak ve canlı görünmesini sağlar.
  • Saçlarınızın daha sağlıklı ve parlak görünmesini sağlar.
  • Saçlarınızın korunmasını sağlar.
  • Saçlarınızın güçlenmesini sağlar.
  • Saçlarınızın daha kolay taranmasını sağlar.
Head & Shoulders 7 Fayda 1 Arada Multi Action Kepeğe Karşı 360 ml Şampuan, saçlarınızın korunmasını, güçlenmesini ve daha parlak ve canlı görünmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Kepekten kurtulmanıza yardımcı olurken, saçlarınızın kurumasını önler ve saçlarınızın kolay taranmasını sağlar. Saçlarınızın daha sağlıklı ve parlak görünmesini sağlayan bu şampuan, saçlarınızın güçlenmesini ve korunmasını da sağlar. Head & Shoulders 7 Fayda 1 Arada Multi Action Kepeğe Karşı 360 ml Şampuan ile saçlarınızın daha kolay taranmasını ve parlak görünmesini sağlayabilirsiniz.

Head & Shoulders 7 Fayda 1 Arada Multi Action Kepeğe Karşı 360 ml Şampuan videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.