FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Dürbün > Konus > Konus Emperor Verdi 10x42 (2336) Çatı Dürbün Fiyatı Konus Emperor Verdi 10x42 (2336) Çatı Dürbün

Konus Emperor Verdi 10x42 (2336) Çatı Dürbün Fiyatı

Yapılan 25009 kullanıcı değerlendirmesine göre

3.9/5

PUAN
78/100

Konus Emperor Verdi 10x42 (2336) Çatı Dürbün fiyatı ve özellikleri hakkında bilgiye ulaşabileceğiniz makalemizde bir de ürünü satın alanlar tarafından gönderilen Konus Emperor Verdi 10x42 (2336) Çatı Dürbün yorumları da yayınlanmaktadır. Konus Emperor Verdi 10x42 (2336) Çatı Dürbün satın almayı arzu edenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş gerçekleştirilmeden teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade prosedürlerini lütfen satıcı şartlarını aracılığı ile Konus Emperor Verdi 10x42 (2336) Çatı Dürbün nereden alabilirim diye merak eden müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne güvenli şekilde ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi ekleyebilir diğer alıcılara tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Çatı

Koruma

Su Geçirmez

Kaplama

Kauçuk

Görüş Alanı (1.000m)

98 m

Büyütme

10 X

Mercek Çapı

42 mm

Ağırlık

760 gr

Konus Emperor Verdi 10x42 (2336) Çatı Dürbün Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ürün Tipi
Çatı
Koruma
Su Geçirmez
Aktivite
Avcılık
Deniz
Kuş Gözlemciliği
Spor
Diğer Özellikler
Buğu Yapmaz
Taşıma Çantası

TEKNİK ÖZELLİKLER

Zoom
Yok
Büyütme
10 X
Görüş Alanı (1.000m)
98 m
Mercek Çapı
42 mm

TASARIM

Ağırlık
760 gr
Renk Seçenekleri
Yeşil
Kaplama
Kauçuk

Konus Emperor Verdi 10x42 (2336) Çatı Dürbün Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Konus Emperor Verdi 10x42 (2336) Çatı Dürbün

Ürün Tipi özelliği nedir?

Ürün Tipi özelliği Çatı olarak duyurulmuştur.

Koruma özelliği nedir?

Koruma özelliği Su Geçirmez olarak duyurulmuştur.

Aktivite özelliği nedir?

Aktivite özelliği Avcılık Deniz Kuş Gözlemciliği Spor olarak duyurulmuştur.

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Buğu Yapmaz Taşıma Çantası olarak duyurulmuştur.

Zoom özelliği var mı?

Üründe Zoom özelliği Yok

Büyütme özelliği nedir?

Büyütme özelliği 10 X olarak duyurulmuştur.

Görüş Alanı (1.000m) özelliği nedir?

Görüş Alanı (1.000m) özelliği 98 m olarak duyurulmuştur.

Mercek Çapı özelliği nedir?

Mercek Çapı özelliği 42 mm olarak duyurulmuştur.

Ağırlık özelliği nedir?

Ağırlık özelliği 760 gr olarak duyurulmuştur.

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Yeşil olarak duyurulmuştur.

Kaplama özelliği nedir?

Kaplama özelliği Kauçuk olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Konus Emperor Verdi 10x42 (2336) Çatı Dürbün Fiyatı

Konus Emperor Verdi 10x42 (2336) Çatı Dürbün fiyatı incelendiğinde ise fiyat-performans oranı yeterli bir üründür. Pahalı olmayan bir fiyatla elde edebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir deneyim sunarak ücretinin haklı olduğunu kanıtlıyor. Diğer yandan, sayfamızda düzenli olarak güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

İnceleme

KONUS tarafından üretilen Dürbün kategorisindeki Konus Emperor Verdi 10x42 (2336) Çatı Dürbün, kullanıcıların umutlarını doyurmayı maksat edinen bir üründür.

Konus Emperor Verdi 10x42 (2336) Çatı Dürbün Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş özellikler içeriyor. Bunların yanında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de oldukça gelişmiş durumda. Tüketiciler, Konus Emperor Verdi 10x42 (2336) Çatı Dürbün ile diledikleri işi zorlanmadan yapabilirler.

Teknik Servis

Dürbün teknik servisleri için ürünün web sitesine gitmenizi hatırlatırız. Eğer ürünü internet üzerinden edindiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız vardır. İade hakkı tüm satışlar için geçerli değildir. Arızalı Konus Emperor Verdi 10x42 (2336) Çatı Dürbün için teknik servisten garanti süresi devam ettikçe tamir talebinde bulunabilirsiniz.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş edebileceğinize konusunda sorularınızda da size destek vermek için, Dürbün kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar hakkında bilgiler sağlıyoruz. En çabuk teslimat süreçleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti süreleri gibi konularda da kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.

Satın Al

Satın alma işlemi için de KONUS satıcıları üzerinden basitçe verebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat tercihlerini görüntüleyebilir, ayrıntılı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına görüntüleyebilirsiniz. Bunun yanında, Konus Emperor Verdi 10x42 (2336) Çatı Dürbün ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de göz önüne alarak en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.Konus Emperor Verdi 10x42 (2336) Çatı Dürbün videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.