FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Kedi Maması > Plaisir > Plaisir Adult Sterilised Tavuklu 100 gr Kedi Maması Fiyatı Plaisir Adult Sterilised Tavuklu 100 gr Kedi Maması

Plaisir Adult Sterilised Tavuklu 100 gr Kedi Maması Fiyatı

Yapılan 25083 kullanıcı değerlendirmesine göre

3.9/5

PUAN
78/100

Plaisir Adult Sterilised Tavuklu 100 gr Kedi Maması fiyatı ve özellikleri hususunda bilgi alabileceğiniz sayfamızda ayrıca ürünü tecrübe edenler tarafından belirtilen Plaisir Adult Sterilised Tavuklu 100 gr Kedi Maması yorumları da yer almaktadır. Plaisir Adult Sterilised Tavuklu 100 gr Kedi Maması satın almayı talep edenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş gerçekleştirilmeden teslimat ve kargo detaylarını, garanti ve iade prosedürlerini lütfen satıcı detaylarını aracılığı ile Plaisir Adult Sterilised Tavuklu 100 gr Kedi Maması nereden alabilirim diye araştırma yapan müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne güvenli şekilde erişebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi yazabilir diğer kullanıcılara deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kedi Yaşı

Yetişkin

Mama Türü

Yaş

Mama Ağırlığı

100 gr

Ambalaj Türü

Plastik Kutu

Özel Sınıf

Kısırlaştırılmış

Plaisir Adult Sterilised Tavuklu 100 gr Kedi Maması Özellikleri

GENEL BİLGİLER

Kedi Yaşı
Yetişkin
Mama Türü
Yaş
Ambalaj Türü
Plastik Kutu
Özel Sınıf
Kısırlaştırılmış
Menşei
İthal

İÇERİK

Mama Tadı
Tavuk
Mama Ağırlığı
100 gr

Plaisir Adult Sterilised Tavuklu 100 gr Kedi Maması Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Plaisir Adult Sterilised Tavuklu 100 gr Kedi Maması

Kedi Yaşı özelliği nedir?

Kedi Yaşı özelliği Yetişkin olarak duyurulmuştur.

Mama Türü özelliği nedir?

Mama Türü özelliği Yaş olarak duyurulmuştur.

Ambalaj Türü özelliği nedir?

Ambalaj Türü özelliği Plastik Kutu olarak duyurulmuştur.

Özel Sınıf özelliği nedir?

Özel Sınıf özelliği Kısırlaştırılmış olarak duyurulmuştur.

Menşei özelliği nedir?

Menşei özelliği İthal olarak duyurulmuştur.

Mama Tadı özelliği nedir?

Mama Tadı özelliği Tavuk olarak duyurulmuştur.

Mama Ağırlığı özelliği nedir?

Mama Ağırlığı özelliği 100 gr olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Plaisir Adult Sterilised Tavuklu 100 gr Kedi Maması Fiyatı

Plaisir Adult Sterilised Tavuklu 100 gr Kedi Maması fiyatı konusunda ise fiyat-performans oranı yeterli bir üründür. Pahalı olmayan bir fiyatla satın alabileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tecrübe sunarak ücretinin haklı olduğunu kanıtlıyor. Bunun yanında, sanal mağazamızda düzenli olarak güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

İnceleme

PLAISIR tarafından üretilen Kedi Maması kategorisindeki Plaisir Adult Sterilised Tavuklu 100 gr Kedi Maması, kullanıcıların umutlarını gidermeyi amaçlayan bir üründür.

Plaisir Adult Sterilised Tavuklu 100 gr Kedi Maması Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş özellikler içeriyor. Bunların yanı sıra, ürünün diğer teknolojik özellikleri de epeyce gelişmiş durumda. Satın alanlar, Plaisir Adult Sterilised Tavuklu 100 gr Kedi Maması ile arzu ettikleri işi kolaylıkla yapabilirler.

Teknik Servis

Kedi Maması teknik servisleri için ürünün web sitesine ulaşmanızı hatırlatırız. Eğer ürünü internet üzerinden satın aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız kullanıma hazırdır. İade hakkı tüm ürünler için geçerli değildir. Arızalı Plaisir Adult Sterilised Tavuklu 100 gr Kedi Maması için teknik servisten garanti süresi boyunca tamir isteğinde bulunabilirsiniz.

Nerede Satılır?

Nereden alabileceğinize yönelik sorularınızda da size yardım iletmek için, Kedi Maması kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile alakalı bilgiler sağlıyoruz. En süratli teslimat olanakları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti şartları gibi konularda da detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Satın Al

Satın alma işlemi için de PLAISIR mağazaları üzerinden sorunsuzca oluşturabilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat olanaklarını görüntüleyebilir, detaylı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına erişebilirsiniz. Ek olarak, Plaisir Adult Sterilised Tavuklu 100 gr Kedi Maması ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de inceleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.Plaisir Adult Sterilised Tavuklu 100 gr Kedi Maması videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.