FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Sabun > Thalia > Thalia Zeytin Taneli Sabun 150 gr Sabun Fiyatı Thalia Zeytin Taneli Sabun 150 gr Sabun

Thalia Zeytin Taneli Sabun 150 gr Sabun Fiyatı

Yapılan 22352 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.7/5

PUAN
94/100

Thalia Zeytin Taneli Sabun 150 gr Sabun fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgi elde edebileceğiniz incelememizde bir de ürünü satın alanlar tarafından değerlendirilen Thalia Zeytin Taneli Sabun 150 gr Sabun yorumları da bulunmaktadır. Thalia Zeytin Taneli Sabun 150 gr Sabun satın almayı isteyenler için ürün en uygun fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar yardımı ile sipariş yapılmadan teslimat ve kargo şartlarını, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı detaylarını aracılığı ile Thalia Zeytin Taneli Sabun 150 gr Sabun nereden alabilirim diye araştırma yapan ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne kolay şekilde edinebilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı değerlendirmenizi yazabilir diğer ziyaretçilerimize tecrübelerinizi iletebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ürün Yapısı

Katı Sabun

Ürün Tipi

Klasik

Kullanım Alanı

Saç

Ağırlık/Hacim

150 gr

Thalia Zeytin Taneli Sabun 150 gr Sabun Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Detaylı Açıklama

Satın Al

Alışveriş yapma işlemi için de THALIA satıcıları üzerinden hızlı bir şekilde verebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat olanaklarını görüntüleyebilir, ayrıntılı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına erişebilirsiniz. Diğer yandan, Thalia Zeytin Taneli Sabun 150 gr Sabun ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de göz önüne alarak en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Thalia Zeytin Taneli Sabun 150 gr Sabun Fiyatı

Thalia Zeytin Taneli Sabun 150 gr Sabun fiyatı konusunda ise fiyat-performans oranı yeterli bir üründür. Uygun bir fiyatla sipariş verebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tatmin sunarak ücretinin karşılığını veriyor. Ayrıca, sayfamızda sürekli güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş edebileceğinize yönelik sorularınızda da size yardım iletmek için, Sabun kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar ile ilgili bilgiler sağlıyoruz. En süratli teslimat şartları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti süreleri gibi konularda da ayrıntılı bilgiye erişebilirsiniz.

Teknik Servis

Sabun teknik servisleri için ürünün web sitesine erişmenizi hatırlatırız. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş ettiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız durmaktadır. İade hakkı tüm satışlar için geçerli değildir. Arızalı Thalia Zeytin Taneli Sabun 150 gr Sabun için teknik servisten garanti süresi devam ettikçe tamir isteğinde bulunabilirsiniz.

İnceleme

THALIA tarafından üretilen Sabun kategorisindeki Thalia Zeytin Taneli Sabun 150 gr Sabun, tüketicilerin ümitlerini gidermeyi maksat edinen bir üründür.

Thalia Zeytin Taneli Sabun 150 gr Sabun Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek standartlarda malzemelerden yaratılmış özellikler yer alıyor. Bunların dışında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de oldukça gelişmiş durumda. Satın alanlar, Thalia Zeytin Taneli Sabun 150 gr Sabun ile arzu ettikleri işi sıkıntı çekmeden yapabilirler.Thalia Zeytin Taneli Sabun 150 gr Sabun videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.