FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Saç Kurutma Makinesi > ConairPro > ConairPro Silverbird S8307W Saç Kurutma Makinesi Fiyatı ConairPro Silverbird S8307W Saç Kurutma Makinesi

ConairPro Silverbird S8307W Saç Kurutma Makinesi Fiyatı

Yapılan 27516 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.8/5

PUAN
96/100

ConairPro Silverbird S8307W Saç Kurutma Makinesi fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi elde edebileceğiniz makalemizde bir de ürünü tecrübe edenler tarafından yazılan ConairPro Silverbird S8307W Saç Kurutma Makinesi yorumları da bulunmaktadır. ConairPro Silverbird S8307W Saç Kurutma Makinesi satın almayı arzu edenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş verilmeden teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı bilgilerini vasıtasıyla ConairPro Silverbird S8307W Saç Kurutma Makinesi nereden alabilirim diye merak eden müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne güvenli şekilde satın alabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı görüşlerinizi gönderebilir diğer tüketicilere rehber olabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kullanım Tipi

Standart

Güç

2000 W

Hız Ayarı

2 kademeli

Isı Ayarı

6 kademeli

ConairPro Silverbird S8307W Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Kullanım Tipi
Standart
Hız Ayarı
2 kademeli
Isı Ayarı
6 kademeli
Soğuk Hava
Yok

TEKNİK ÖZELLİKLER

Güç
2000 W
İyon Teknolojisi
Yok
Hava Filtresi
Var
Diğer Özellikler
Profesyonel AC Motor
İnce Şekillendirici Başlık

TASARIM

Renk Seçenekleri
Gri
Asma Kancası
Var

AKSESUAR

Difüzör
Yok
Dar Başlık
Var

DÖKÜMAN

Broşür
ConairPro Silverbird S8307W Saç Kurutma Makinesi Broşür

ConairPro Silverbird S8307W Saç Kurutma Makinesi Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

ConairPro Silverbird S8307W Saç Kurutma Makinesi

Kullanım Tipi özelliği nedir?

Kullanım Tipi özelliği Standart olarak duyurulmuştur.

Hız Ayarı özelliği nedir?

Hız Ayarı özelliği 2 kademeli olarak duyurulmuştur.

Isı Ayarı özelliği nedir?

Isı Ayarı özelliği 6 kademeli olarak duyurulmuştur.

Soğuk Hava özelliği var mı?

Üründe Soğuk Hava özelliği Yok

Güç özelliği nedir?

Güç özelliği 2000 W olarak duyurulmuştur.

İyon Teknolojisi özelliği var mı?

Üründe İyon Teknolojisi özelliği Yok

Hava Filtresi özelliği var mı?

Üründe Hava Filtresi özelliği Var

Diğer Özellikler özelliği nedir?

Diğer Özellikler özelliği Profesyonel AC Motor İnce Şekillendirici Başlık olarak duyurulmuştur.

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Gri olarak duyurulmuştur.

Asma Kancası özelliği var mı?

Üründe Asma Kancası özelliği Var

Difüzör özelliği var mı?

Üründe Difüzör özelliği Yok

Dar Başlık özelliği var mı?

Üründe Dar Başlık özelliği Var

Broşür özelliği nedir?

Broşür özelliği ConairPro Silverbird S8307W Saç Kurutma Makinesi Broşür olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

ConairPro Silverbird S8307W Saç Kurutma Makinesi

Özellikle saçlarınızın güzelliği için ConairPro Silverbird S8307W saç kurutma makinesi tercihi harika bir seçenek. Bu saç kurutma makinesi uzun süren mükemmel ısıya sahip ve ideal olarak sunulan hava akımıyla saçlarınıza silikon tokasıyla keyifli bir güzellik kazandırabilirsiniz. Üstün Ücretsiz Çevreyle Özellikleri: Conair Pro Silverbird S8307W saç kurutma makinesi kuruluma kolaydır, lüks kablonun metal kılıfı oldukça dayanıklıdır ve saçlarınızı güvenle kurutmanıza imkan verir. Hava çıkış anahtarı, kolay kullanım ve optimum hava ekstrüzyonu için mükemmel bir hava akımı özelliğine sahiptir. Mükemmel Isı Akımı: Conair Pro Silverbird S8307W saç kurutma makinesinin mükemmel ısı akımı gerçekten ile kurutmak için gerekli ısıyı, saçınız tabanından uca doğru dağıtır. Bu sayede saç odak ve tabanı arasında dengeli bir nemlendirme seviyesini sağlar ve saçlarınızı sağlıklı bir şekilde korur. Özellikli Toz Torbası: ConairPro Silverbird S8307W saç kurutma makinesi, muazzam ses çıkışına sahip gelişmiş ve yüksek filtre verimli bir toz torbasına sahiptir. Düşük yoğunluklu silikon tokalı ve şekil-korumalı motor, parmaklarınızdaki kontrolü mükemmelleştirerek hava akışını maksimum seviyeye kaldırarak kirletici mADDelerin orijinal performansı olumsuz etkilemeden çalışmasını sağlar. Kullanım Kolaylığı: Kullanımı çok kolaydır. Duruma bağlı olarak, uçuşa uygun olarak hava damlama seviyesini kontrol ederken mükemmel uyumlu hava akımını başka odalarda kolayca taşıyabileceğiniz kompakt tasarımıyla sıkışıklıktan kurabilirsiniz. Sürekli Kontrol: Saçlarınıza harika bir görünüm vermek için, Conair Pro Silverbird S8307W saç kurutma makinesinin kullanımından fantastik bir kontrol sağlayabilirsiniz. Uzun pozitif ve negatif kablo gücü,düşük yoğunluklu silikon tokalar ve daha fazla kontrole sahip ürünler saç stilinizi rahatça değiştirmenizi sağlar. Sonuç olarak ConairPro Silverbird S8307W saç kurutma makinesini kesinlikle denemelisiniz. Mükemmel bir güzelliğe sahip harika bir saç kurutma makinesi, kolay kullanımı kullanımı ile bir araya getirerek size kesinlikle önerilir.

ConairPro Silverbird S8307W Saç Kurutma Makinesi videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.