FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > USB Bellek > PNY > PNY Turbo Attache 3 (P-FD64GTBOP-GE) Flash Bellek Fiyatı PNY Turbo Attache 3 (P-FD64GTBOP-GE) Flash Bellek

PNY Turbo Attache 3 (P-FD64GTBOP-GE) Flash Bellek Fiyatı

Yapılan 21445 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.1/5

PUAN
82/100

PNY Turbo Attache 3 (P-FD64GTBOP-GE) Flash Bellek fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgi elde edebileceğiniz sayfamızda bir de ürünü tecrübe edenler tarafından değerlendirilen PNY Turbo Attache 3 (P-FD64GTBOP-GE) Flash Bellek yorumları da gösterilmektedir. PNY Turbo Attache 3 (P-FD64GTBOP-GE) Flash Bellek satın almayı arzu edenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo bilgilerini, garanti ve iade haklarını lütfen satıcı kurallarını yardımı ile PNY Turbo Attache 3 (P-FD64GTBOP-GE) Flash Bellek nereden alabilirim diye soran ziyaretçilerimiz için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca satın alabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı tecrübenizi gönderebilir diğer alıcılara fikir verebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kapasite

64 GB

Depolama Teknolojisi

NAND

Veri Yolu

USB

Bağlantı Arayüzü

USB Type-A

PNY Turbo Attache 3 (P-FD64GTBOP-GE) Flash Bellek Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

Cihaz Tipi
USB Bellek
Cihaz Sınıfı
Flash Bellek
Depolama Teknolojisi
NAND
Veri Yolu
USB
Veri Yolu Standardı
USB 3.2 Gen 1
Bağlantı Arayüzü
USB Type-A

KAPASİTE VE HIZ

Kapasite
64 GB

TASARIM

Renk Seçenekleri
Gri

BİLGİ & DÖKÜMAN

Broşür
PNY Turbo Attache 3 Flash Bellek Broşür

PNY Turbo Attache 3 (P-FD64GTBOP-GE) Flash Bellek Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

PNY Turbo Attache 3 (P-FD64GTBOP-GE) Flash Bellek

Cihaz Tipi özelliği nedir?

Cihaz Tipi özelliği USB Bellek olarak duyurulmuştur.

Cihaz Sınıfı özelliği nedir?

Cihaz Sınıfı özelliği Flash Bellek olarak duyurulmuştur.

Depolama Teknolojisi özelliği nedir?

Depolama Teknolojisi özelliği NAND olarak duyurulmuştur.

Veri Yolu özelliği nedir?

Veri Yolu özelliği USB olarak duyurulmuştur.

Veri Yolu Standardı özelliği nedir?

Veri Yolu Standardı özelliği USB 3.2 Gen 1 olarak duyurulmuştur.

Bağlantı Arayüzü özelliği nedir?

Bağlantı Arayüzü özelliği USB Type-A olarak duyurulmuştur.

Kapasite özelliği nedir?

Kapasite özelliği 64 GB olarak duyurulmuştur.

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Gri olarak duyurulmuştur.

Broşür özelliği nedir?

Broşür özelliği PNY Turbo Attache 3 Flash Bellek Broşür olarak duyurulmuştur.

Detaylı Açıklama

Satın Al

Sipariş verme işlemi için de PNY web sitesi üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat olanaklarını görüntüleyebilir, detaylı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Diğer yandan, PNY Turbo Attache 3 (P-FD64GTBOP-GE) Flash Bellek ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de inceleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Teknik Servis

USB Bellek teknik servisleri için ürünün web sitesine ulaşmanızı hatırlatırız. Eğer ürünü internet üzerinden aldıysanız 14 gün içinde iade etme hakkınız kullanıma hazırdır. İade hakkı tüm siparişler için geçerli değildir. Arızalı PNY Turbo Attache 3 (P-FD64GTBOP-GE) Flash Bellek için teknik servisten garanti süresi sona ermedikçe tamir talebinde bulunabilirsiniz.

PNY Turbo Attache 3 (P-FD64GTBOP-GE) Flash Bellek Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış özellikler yer alıyor. Bunların yanı sıra, ürünün diğer teknolojik özellikleri de oldukça gelişmiş durumda. Kullanıcılar, PNY Turbo Attache 3 (P-FD64GTBOP-GE) Flash Bellek ile diledikleri işi sıkıntı çekmeden yapabilirler.

İnceleme

PNY tarafından üretilen USB Bellek kategorisindeki PNY Turbo Attache 3 (P-FD64GTBOP-GE) Flash Bellek, ilgilenenlerin umutlarını tatmin etmeyi amaçlayan bir üründür.

PNY Turbo Attache 3 (P-FD64GTBOP-GE) Flash Bellek Fiyatı

PNY Turbo Attache 3 (P-FD64GTBOP-GE) Flash Bellek fiyatı hakkında ise fiyat-performans oranı yeterli bir üründür. Pahalı olmayan bir fiyatla satın alabileceğiniz bu ürün, kaliteli bir tatmin sunarak ücretinin karşılığını veriyor. Ek olarak, web sitemizde sürekli güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Nerede Satılır?

Nereden sipariş verebileceğinize dair sorularınızda da size yardımcı olmak için, USB Bellek kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar hakkında bilgiler sağlıyoruz. En süratli teslimat olanakları sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti şartları gibi konularda da geniş çaplı bilgiye erişebilirsiniz.PNY Turbo Attache 3 (P-FD64GTBOP-GE) Flash Bellek videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.