FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Saç Kurutma Makinesi > Premier > Premier PHD-7036 Saç Kurutma Makinesi Fiyatı Premier PHD-7036 Saç Kurutma Makinesi

Premier PHD-7036 Saç Kurutma Makinesi Fiyatı

Yapılan 27890 kullanıcı değerlendirmesine göre

4/5

PUAN
80/100

Premier PHD-7036 Saç Kurutma Makinesi fiyatı ve özellikleri hususunda bilgi elde edebileceğiniz makalemizde aynı zamanda ürünü kullananlar tarafından belirtilen Premier PHD-7036 Saç Kurutma Makinesi yorumları da yayınlanmaktadır. Premier PHD-7036 Saç Kurutma Makinesi satın almayı isteyenler için ürün en uygun fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar aracılığı ile sipariş yapılmadan teslimat ve kargo kurallarını, garanti ve iade koşullarını lütfen satıcı bilgilerini aracılığı ile Premier PHD-7036 Saç Kurutma Makinesi nereden alabilirim diye soran tüketiciler için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca satın alabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı tecrübenizi belirtebilir diğer kullanıcılara rehber olabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kullanım Tipi

Standart

Güç

2000 W

Hız Ayarı

2 kademeli

Isı Ayarı

3 kademeli

Premier PHD-7036 Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Kullanım Tipi
Standart
Hız Ayarı
2 kademeli
Isı Ayarı
3 kademeli
İdeal Isı Ayarı
Yok
Soğuk Hava
Var

TEKNİK ÖZELLİKLER

Güç
2000 W
İyon Teknolojisi
Yok
Hava Filtresi
Yok

TASARIM

Renk Seçenekleri
Kırmızı
Asma Kancası
Var

AKSESUAR

Dar Başlık
Var

Premier PHD-7036 Saç Kurutma Makinesi Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Premier PHD-7036 Saç Kurutma Makinesi

Kullanım Tipi özelliği nedir?

Kullanım Tipi özelliği Standart olarak duyurulmuştur.

Hız Ayarı özelliği nedir?

Hız Ayarı özelliği 2 kademeli olarak duyurulmuştur.

Isı Ayarı özelliği nedir?

Isı Ayarı özelliği 3 kademeli olarak duyurulmuştur.

İdeal Isı Ayarı özelliği var mı?

Üründe İdeal Isı Ayarı özelliği Yok

Soğuk Hava özelliği var mı?

Üründe Soğuk Hava özelliği Var

Güç özelliği nedir?

Güç özelliği 2000 W olarak duyurulmuştur.

İyon Teknolojisi özelliği var mı?

Üründe İyon Teknolojisi özelliği Yok

Hava Filtresi özelliği var mı?

Üründe Hava Filtresi özelliği Yok

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Kırmızı olarak duyurulmuştur.

Asma Kancası özelliği var mı?

Üründe Asma Kancası özelliği Var

Dar Başlık özelliği var mı?

Üründe Dar Başlık özelliği Var

Detaylı Açıklama

Premier PHD-7036 Saç Kurutma Makinesi, saçlarınızın tamamen kuru ve doğal görünmesini sağlamanıza olanak sağlayan etkileyici bir üründür. Bu saç kurutma makinesi için kullanılan hızlı ve etkili bir tasarımla büyüleyici bir şekilde tasarlanmıştır. İlk olarak, makinede kullanılmak üzere metal ve kauçuk malzemelerinin karışımından üretilmişse, kullanıcılar çok sert bir skilli metal çember sahip. Bu saç kurutma makinesinin en önemli özelliği, kurutma sırasında saçınızdaki hasarı en aza indirebilmesidir. Aynı zamanda, Premier PHD-7036 Saç Kurutma Makinesi kuru bir havlu ile doğa saçı ile harshal sıkıca bağlanabilir ve saçınızın kurulması sürecini hızlandırabilir. Makinede kullanılan tüm metal parçalar nikel kaplama ile kaplanmış ve ekstra dayanıklılık için daha iyi bir koruma sağlamak için stilize edilmiştir. Aynı zamanda, metal parçaların üzerinde bulunan sert kirlenme önleyici katman makinenin uzun süre kullanımını sağlamaktadır. Geniş hava çıkışlarının büyük sayıda mikro tarafından da kolaylıkla kontrol edilebilmesi, saç kurutma makinesindeki işlemi kolaylaştırır. Son olarak, Premier PHD-7036 Saç Kurutma Makinesi, kullanımı oldukça kolaydır ve sizin için kusursuz bir şekilde saç kurutma aracı sunmaktadır. Piyasada mevcut olan diğer benzer ürünlere göre, bu makine daha kullanışlı ve temiz bir görüntü sunmaktadır. Ayrıca saç kurutma işlemlerinin etkili bir biçimde tamamlanması sağlanmaktadır. Premier PHD-7036 Saç Kurutma Makinesi, saçlarınızın her zaman daha güzel görünmesini ve tamamen kuru bir hissiyata sahip olmasını sağlayacak olan harika bir çözümdür. Makine, tüm saçlara uyumlu tek tuşlu kullanım, hassas sıcaklık kontrolü, kolay montaj ve sağlam ve kullanışlı tasarımı ile özellikleri ile saçlarınızı bakımından tam anlamıyla güvenli olmasını sağlar.

Premier PHD-7036 Saç Kurutma Makinesi videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.