FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Saç Kurutma Makinesi > Etap > Etap EE218-2 Otello Saç Kurutma Makinesi Fiyatı Etap EE218-2 Otello Saç Kurutma Makinesi

Etap EE218-2 Otello Saç Kurutma Makinesi Fiyatı

Yapılan 25334 kullanıcı değerlendirmesine göre

4/5

PUAN
80/100

Etap EE218-2 Otello Saç Kurutma Makinesi fiyatı ve özellikleri ile alakalı bilgi elde edebileceğiniz sitemizde aynı zamanda ürünü tecrübe edenler tarafından yazılan Etap EE218-2 Otello Saç Kurutma Makinesi yorumları da gösterilmektedir. Etap EE218-2 Otello Saç Kurutma Makinesi satın almayı talep edenler için ürün en ekonomik fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş oluşturulmadan teslimat ve kargo şartlarını, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı detaylarını aracılığı ile Etap EE218-2 Otello Saç Kurutma Makinesi nereden alabilirim diye araştırma yapan müşteriler için kullanıcı yorumları ile ürüne basitçe satın alabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı yorumunuzu gönderebilir diğer kullanıcılara rehber olabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kullanım Tipi

Otel Tipi

Güç

1350 W

Hız Ayarı

1 kademeli

Isı Ayarı

1 kademeli

Etap EE218-2 Otello Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Kullanım Tipi
Otel Tipi
Hız Ayarı
1 kademeli
Isı Ayarı
1 kademeli

TEKNİK ÖZELLİKLER

Güç
1350 W
Diğer Özellikler
Duvara Monte Özelliği

TASARIM

Renk Seçenekleri
Beyaz

AKSESUAR

Dar Başlık
Var

Etap EE218-2 Otello Saç Kurutma Makinesi Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Etap EE218-2 Otello Saç Kurutma Makinesi

Kullanım Tipi özelliği nedir?

Kullanım Tipi özelliği Otel Tipi olarak duyurulmuştur.

Hız Ayarı özelliği nedir?

Hız Ayarı özelliği 1 kademeli olarak duyurulmuştur.

Isı Ayarı özelliği nedir?

Isı Ayarı özelliği 1 kademeli olarak duyurulmuştur.

Güç özelliği nedir?

Güç özelliği 1350 W olarak duyurulmuştur.

Diğer Özellikler özelliği var mı?

Üründe Diğer Özellikler özelliği Duvara Monte Özelliği

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Beyaz olarak duyurulmuştur.

Dar Başlık özelliği var mı?

Üründe Dar Başlık özelliği Var

Detaylı Açıklama

Otello EE218-2 Saç Kurutma Makinesi

Kompakt ve hafif, Otello EE218-2 Saç Kurutma Makinesi dikkat çekici kolay kullanımıyla profesyonel stil efektleri sağlar. Otello EE218-2 masaj özelliği, sıcaklık ve rüzgar seçenekleriyle tercih edilen bir saç kurutma aletidir. Düz saçlara veya kıvrımlara kolayca ulaşmak için EE218-2 profesyonel teknolojiye sahip olup hafif tasarımıyla vücudunuza herhangi bir yük bindirmiyor. Saç kurutup stil etmek daha kolay hale geliyor - Otello EE218-2 saç kurutma makinesi, yüksek kaliteli ABS termal kompoziteden üretilmiştir ve dükkanınızda veya evinizde kullanmanız için ideal bir boyutta. Yüksek wattlı olan EE218-2, rüzgar seviyesi ve ısı seviyesini kontrol etmek için ayarlanabilir bir alet, kısa sürede saçınızı kurutur.
 • Otello EE218-2 Masaj Atıcı ile saçınız uzun süre canlı kalır
 • EE218-2 ile birlikte, masaj atıcı, sürgüleri çözün, masaj edin ve doğal bir görünüme ulaşmak için kirpiklerinizi yayın. Sonuç olarak saçınız uzun süre canlı ve güçlü kalır. Masaj atıcıyla hafif masaj etkisinin deneyimlenmesini sağlamak için, saç kurutucu ile en az iki masaj atıcısının monte edilmiş olması gerekir. Uygun fiyatlı ve taşınabilir - Otello EE218-2 Saç Kurutma Makinesi günlük kullanım için ideal, düşük fiyatlı ve kullanımı kolaydır. Özenli ve hafif tasarımının yanı sıra, masaj özelliği ve çevrenin açık rahatlığıyla donatılmıştur. Otello EE218-2 Saç Kurutma Makinesi, hızlı ve kolay taşınabilirlik için idealdir.

  Etap EE218-2 Otello Saç Kurutma Makinesi videoları, resimleri, alışveriş

  logo

  logo

  Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
  Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.