FİYATⓘ

FİYAT

Anasayfa > Saç Kurutma Makinesi > Blue House > Blue House BH115HD Kelly Saç Kurutma Makinesi Fiyatı Blue House BH115HD Kelly Saç Kurutma Makinesi

Blue House BH115HD Kelly Saç Kurutma Makinesi Fiyatı

Yapılan 28218 kullanıcı değerlendirmesine göre

4.2/5

PUAN
84/100

Blue House BH115HD Kelly Saç Kurutma Makinesi fiyatı ve özellikleri konusunda bilgi alabileceğiniz sayfamızda bir de ürünü kullananlar tarafından yazılan Blue House BH115HD Kelly Saç Kurutma Makinesi yorumları da gösterilmektedir. Blue House BH115HD Kelly Saç Kurutma Makinesi satın almayı arzu edenler için ürün en bütçe dostu fiyatları ve ürün kampanyalarını değerlendiriyoruz. Ürün için satıcılar ve mağazalar üzerinden sipariş gerçekleştirilmeden teslimat ve kargo şartlarını, garanti ve iade politikasını lütfen satıcı bilgilerini aracılığı ile Blue House BH115HD Kelly Saç Kurutma Makinesi nereden alabilirim diye ilgilenen alıcılar için kullanıcı yorumları ile ürüne hızlıca ulaşabilmesinin önünü açıyoruz. Siz de kendi kullanıcı yorumunuzu gönderebilir diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kullanım Tipi

Standart

Güç

2300 W

Hız Ayarı

2 kademeli

Isı Ayarı

Hıza Bağlı kademeli

Blue House BH115HD Kelly Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Kullanım Tipi
Standart
Hız Ayarı
2 kademeli
Isı Ayarı
Hıza Bağlı kademeli
İdeal Isı Ayarı
Yok
Soğuk Hava
Var

TEKNİK ÖZELLİKLER

Güç
2300 W
İyon Teknolojisi
Yok
Hava Filtresi
Yok

TASARIM

Renk Seçenekleri
Beyaz
Pembe
Asma Kancası
Var

AKSESUAR

Difüzör
Var
Dar Başlık
Var

Blue House BH115HD Kelly Saç Kurutma Makinesi Kullanıcı Yorumları

SEN DE DENEYİMİNİ PAYLAŞ

Eğer bu ürünü kullandıysanız, siz de yorumunuzu yazarak diğer ziyaretçilere rehber olabilirsiniz.

(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
(zorunlu alan)
YORUMU GÖNDER

Blue House BH115HD Kelly Saç Kurutma Makinesi

Kullanım Tipi özelliği nedir?

Kullanım Tipi özelliği Standart olarak duyurulmuştur.

Hız Ayarı özelliği nedir?

Hız Ayarı özelliği 2 kademeli olarak duyurulmuştur.

Isı Ayarı özelliği nedir?

Isı Ayarı özelliği Hıza Bağlı kademeli olarak duyurulmuştur.

İdeal Isı Ayarı özelliği var mı?

Üründe İdeal Isı Ayarı özelliği Yok

Soğuk Hava özelliği var mı?

Üründe Soğuk Hava özelliği Var

Güç özelliği nedir?

Güç özelliği 2300 W olarak duyurulmuştur.

İyon Teknolojisi özelliği var mı?

Üründe İyon Teknolojisi özelliği Yok

Hava Filtresi özelliği var mı?

Üründe Hava Filtresi özelliği Yok

Renk Seçenekleri özelliği nedir?

Renk Seçenekleri özelliği Beyaz Pembe olarak duyurulmuştur.

Asma Kancası özelliği var mı?

Üründe Asma Kancası özelliği Var

Difüzör özelliği var mı?

Üründe Difüzör özelliği Var

Dar Başlık özelliği var mı?

Üründe Dar Başlık özelliği Var

Detaylı Açıklama

İnceleme

BLUE HOUSE tarafından üretilen Saç Kurutma Makinesi kategorisindeki Blue House BH115HD Kelly Saç Kurutma Makinesi, kullanıcıların ihtiyaçlarını doyurmayı maksat edinen bir üründür.

Satın Al

Satın alma işlemi için de BLUE HOUSE web sitesi üzerinden hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Ürünün satın alma sayfasında en ucuz fiyat olanaklarını görüntüleyebilir, ayrıntılı incelemeler yapabilir ve kullanıcı yorumlarına görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, Blue House BH115HD Kelly Saç Kurutma Makinesi ile benzer özelliklere sahip diğer ürünleri de görüntüleyerek en doğru tercihi yapmanız mümkün olacaktır.

Nerede Satılır?

Nereden satın alabileceğinize dair sorularınızda da size destek olmak için, Saç Kurutma Makinesi kategorisindeki diğer mağazalar ve satıcılar özelinde bilgiler veriyoruz. En hızlı teslimat süreçleri sunan satıcıları bulabilirsiniz ve garanti olanakları gibi konularda da geniş çaplı bilgiye erişebilirsiniz.

Blue House BH115HD Kelly Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

Ürünün özellikleri arasında üstün kalitede malzemelerden imal edilmiş özellikler bulunuyor. Bunların yanında, ürünün diğer teknolojik özellikleri de üst seviyede gelişmiş durumda. Kullanıcılar, Blue House BH115HD Kelly Saç Kurutma Makinesi ile arzu ettikleri işi kolaylıkla yapabilirler.

Teknik Servis

Saç Kurutma Makinesi teknik servisleri için ürünün web sitesine ulaşmanızı hatırlatırız. Eğer ürünü internet üzerinden sipariş ettiyseniz 14 gün içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. İade hakkı tüm siparişler için geçerli değildir. Arızalı Blue House BH115HD Kelly Saç Kurutma Makinesi için teknik servisten garanti süresi sona ermedikçe tamir arzusunda bulunabilirsiniz.

Blue House BH115HD Kelly Saç Kurutma Makinesi Fiyatı

Blue House BH115HD Kelly Saç Kurutma Makinesi fiyatı hakkında ise fiyat-performans oranı iyi durumda bir üründür. Ekonomik bir fiyatla elde edebileceğiniz bu ürün, kaliteli bir deneyim sunarak ücretinin karşılığını veriyor. Ayrıca, mağazalarımızda ara vermeden güncellenen kampanyalar ve indirimlerle avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.Blue House BH115HD Kelly Saç Kurutma Makinesi videoları, resimleri, alışveriş

logo

logo

Sitede yer alan tüm bilgiler internetteki kaynaklardan derlenmiştir. Ürün bilgilerinde ve fiyat bilgilerinde hatalar olabilir. Sipariş vermeden ya da ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce ürünün kendi sitesinden ve satıcı sitelerden kesin bilgiler ve fiyatlar teyit edilmelidir.
Fiyati.com.tr ürün bilgileri ve fiyatlarındaki hatalardan ve bu hatalara bağlı gerçekleşen işlemlerden, zararlardan ve 3. kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz.